پتنت گوشی هوشمند تاشو اچ پی فاش شد

بسیاری از شرکت های هستند که فقط در ساخت یک یا دو نوع کالای مصرفی تمرکز کرده اند. اما ظهور گوشی های هوشمند با صفحه نمایش تاشو باعث شد آنها نظر خود را تغییر دهند. به نظر می رسد یکی از آنها اچ پی باشد. این شرکت در میان رهبران بازار لپ تاپ قرار دارد.

اما چه کسی می گوید با این فاکتور شکل جدید نمی تواند یک گوشی هوشمند بسازد؟ امروز، LetsGoDigital پتنت گوشی تاشو آن را نشان داد. این به وضوع نشان می دهد که اچ پی ممکن است دوباره وارد بازار گوشی های هوشمند شود.

در فوریه سال گذشته، اچ پی برای ثبت اختراع به اداره مالکیت معنوی جهان مراجعه کرد. این حق ثبت اختراع گوشی تاشو اچ پی در تاریخ ۱۳ آگوست سال ۲۰۲۰ تایید شد. این یک فناوری برای استفاده از صفحه نمایش های تاشو در دستگاه های موبایل مثل گوشی های هوشمند، تبلت ها یا رایانه های را توصیف می کند.

این حق ثبت اختراع طراحی تاشو موتورولا ریزر و سامسونگ گلکسی زد فلیپ را نشان می دهد. برای درک بهتر LetsGoDigital چندین رندر را ارائه کرده است.

گوشی هوشمند تاشو اچ پی

اندازه دوربین و صفحه نمایش به طور صریح در حق ثبت اختراع ذکر نشده است. بنابراین این رندر های فقط توسط LetsGoDigital ساخته شده اند تا بهتر نشان دهند که گوشی تاشو اچ پی اگر تولید شود، چگونه به نظر می رسد.

اگر چه مشابه روش تاشو سامسونگ گلکسی زد فلیپ است، اما اچ پی آن را به عنوان استفاده از لولای متحرکت تاشو در موقعیت های مختلف توصیف می کند و محدود به تا خوردگی در نصف نیست. در عین حال، اچ پی برای جلوگیری از آسیب دیدن، امیدوار است که از یک ساختار کششی استفاده کند که با افزایش فشار ضخیم تر خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رقبای واقعی گوشی هوشمند تاشو اچ پی

در عوض، دیگر سازندگان عمده گوشی های هوشمند فعالانه در حال کار بر روی نسل بعدی گوشی های هوشمند تاشو هستند. گفته می شود هواوی با رنج بسیاری میت ایکس ۲ را توسعه می دهد. پیش بینی می شود که بر خلاف صفحه نمایش های قبلی و اسپرت سامسونگ و BOE، از مکانیزم تاشو داخلی برخوردار باشد.

حق ثبت اخترع ثبت شده در EUIPO فاکتور شکل مشابه میت ایکس قدیمی را نشان داد و دارای یک نوار کناری عمودی با صفحه نمایش دوم بود. همچنین یک صفحه نمایش تاشو به داخل با یک قلم در زیر محفظه عمودی کنار قرار گرفته است.

نزدیکترین رقیب آن، سامسونگ، قبلا نسل دوم گلکسی زد فولد ۲ را منتشر کرده است. طراحی صفحه نمایش گلکسی زد فولد ۲ در واقع شبیه به نسل اول است.

همچنین صفحه را می توان به سمت بیرون چرخاند. صفحه و ساختار هم که بسیار بهبود یافته است.

چند سازنده دیگری هم در زمینه تولید گوشی های هوشمند تاشو کار می کنند. اما فقط لنوو و موتورولا را می توان جدی تلقی کرده و در رقابت شرکتشان داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر