پد شارژ بی سیم ۳ در ۱ Logitech عرضه شد

پد شارژ بی سیم ۳ در ۱ Logitech

با رونمایی ایرپادز ، اپل شارژر ایرپاور را هم معرفی کرد که قادر است همزمان سه دستگاه را به صورت بی سیم شارژ کند. اما اپل در پایان این محصول را به صورت رسمی عرضه نکرد. با این حال، به نظر می رسد تولید کنندگان تجهیزات شخص ثالث به این نوع محصول بسیار علاقه مند هستند. در نتیجه، محصولات مشابه تولید می کنند. اخیرا Logitech یک پد شارژ را رونمایی کرده است که می توان همزمان تلفن هوشمند، ساعت و هدفون را به صورت بی سیم شارژ کند. پد شارژ بی سیم Logitech اگر با نظر گرفتن ارزش ارائه شود، بیشتر از ۱۲۹ دلار قیمت نخواهد داشت.

پد شارژ بی سیم 3 در 1

اگر چه به صورت رسمی آن را عنوان تجهیزات آیفون اپل، اپل وا و ایرپادز اپل تبلیغ می کند، اما به نظر می رسد کاربران سامسونگ نیز می توانند از آن استفاده کنند. به علاوه، تلفن های پرچمدار سامسونگ، گلکسی واچ و گلکسی بادز همه از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند و همه آنها از پروتکل Qi استفاده می کنند.

پد شارژ بی سیم Logitech از طراحی مشابه ایرپاور اپل استفاده نمی کند. این اجازه می دهد تا گوشی های هوشمند و ساعت های هوشمن، همچنین دستگاه های دارای دو صفحه نمایش به صورت عمودی روی این پد قرار بگیرند. منطور این است که می توانید ببینید شارژ دستگاه ها را در نمایشگر که نشان می دهد ببینید.

پد شارژ بی سیم ۳ در ۱ لاجیتک

پد شارژ بی سیم 3 در 1

بر اساس وب سایت رسمی، Logitech هنوز به کاربران سه نفره نیاز ندارند تا یک پد جداگانه شارژ بی سیم و یک شارژر بی سیم عمودی را برای تلفن های هوشمند فراهم کنند. همه محصولات شارژر بی سیم می توانند از شارژ ۷.۵ واتی آیفون و شارژ ۹ واتی سامسونگ پشتیبانی کنند.

متاسفانه، هر سه شارژر نیز دارای اتصالات اختصاصی بشکه Logitech هستند. USB-C یا حتی میکرو USB مانند سایر شارژر های بی سیم وجود ندارد. بنابراین، همان مسئله شارژر بی سیم اصلی Logitech در این هم وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع theverge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر