پربازدیدترین جستجو گوگل در روز های کرونایی

پربازدیدترین جستجو گوگل در روز های کرونایی

بالا گرفتن وضعیت بد ویروس کرونا باعث شده است تا اتفاقات بسیار زیادی در صنعت ها و حوزه های مختلف بیافتد که تابحال سابقه این را نداشته است و همین نیز باعث شده است تا اتفاقات بسیار بدی برای شرکت ها و حوزه های فناوری افتاده است.

شرکت های بزرگ فناوری که سرمایه های بزرگی دارند دچار هیچ مشکلی نخواهند بود و گفت شرکت ها و کارخانجات کوچک و متوسط دچار مشکلات بسیار زیادی خواهند شد که تابحال شاهد اینگونه اتفاقات نبوده اند و این تجربه را نداشته اند.

این روز ها مهم ترین دغدغه مردم سراسر دنیا مشکلات مالی می باشد که بخاطر تعطیل شدن کارخانه ها و البته رفت و آمد شغل های بسیار زیادی تحت تاثیر قرار گرفته اند و این باعث شده است تا شاهد بحران های بسیار جدی در بخش های مالی مختلف در سراسر دنیا باشیم.

امروز گوگل غول جستجو دنیا آمار هایی از پربازدیدترین جستجو گوگل در این ماه های اخیر را منتشر کرده است که شاهد نتایج بسیار غم انگیز و اطلاعات نچندان خوشایند می باشیم که منتشر شده اند و جستجوی کاربران این موتور جستجو بوده اند که واقعا بسیار نا امید کننده می باشد.

جستجوی کلماتی مانند فرار از ویروس کرونا و شرایط پرداخت وام در شرایط بحرانی می باشد که مردم به جای فکر کردن به سلامتی خود دچار مشکلات مالی شده اند که می توان ضرر های بسیار زیادی را برای تمام مردم دنیا در تمامی قشر ها وارد کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پربازدیدترین جستجو گوگل در روز های کرونایی

پربازدیدترین جستجو گوگل

این کلمات جستجو شده در گوگل نشان از وضعیت بد بحرانی در بخش مالی را دارد که گفته می شود دولت ها به فکر مردم خود نمی باشند و بیشترین جستجو از سوی دولت های آمریکای جنوبی و آفریقا بوده است و کمترین جستجو ها از سوی آسیا بوده است.

دولت آمریکا حدود ۲ تریلیون دلار به وزارت بهداشت ایالات متحده اهدا کرده است تا با تولید بسته های حمایتی بهداشتی برای مردم آمریکا حدود چند مدتی در قرنطینه خانگی باشند تا این وضعیت بحرانی را به طور کامل از بین ببرند تا شاهد اینگونه بحران ها دیگر در جهان نباشیم.

کرونا بحران بسیار جدی به دنیا وارد کرده است که تابحال دنیا بعد از جنگ جهانی دوم دچار شوک نشده بود که حتی وزیر آلمان این شرایط را بحرانی ترین شرایط بعد از جنگ جهانی دوم نامگذاری کرده است و اعلام کرده است یک بحران بسیار جدی در کل دنیا محسوب می شود.

این روزها ۹۰ درصد جستجو های گوگل مربوط به ویروس کرونا می باشد که نشان دهنده بد بودن آمار ها در تمام دنیا می باشد که تمام مردم دنیا را درگیر خود کرده است و امیدواریم هرچه سریعتر واکسن این بیماری درست شود تا از شر این بیماری سخت نجات پیدا کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر