پرتاب استارشیپ توسط اسپیس ایکس

پرتاب استارشیپ توسط اسپیس ایکس

امیدهای الون مسک برای رسیدن به مدار Starship قبل از این بهار کاملاً واضح نبود ، اما شلیک آزمایشی اخیر مدیرعامل SpaceX را انتظار دارد که به زودی شاهد معرفی خودرو جدید این شرکت باشد. روز پنجشنبه وی توئیت کرد که ساخت جدید آن SN5 تمام مدت آتش سوزی ساکن را به اتمام رسانده است ، و گفت که یک آزمایش آزمایشی ۱۵۰ متری “به زودی” اتفاق خواهد افتاد. البته ده روز پیش وی گفت که طی یک هفته یک پرواز پرواز وجود دارد اما آنها پیشرفت می کنند.

اوت گذشته ما شاهد بودیم که خودروی تست SpaceHopper SpaceX یک “گزاف گویی” با قدرت ۱۵۰ متر راپتور را تکمیل کرده و دیر یا زود Starship واقعی پرواز آزمایشی مشابهی را انجام می دهد. این شرکت همچنان به طراحی و نمونه های اولیه تست فشار خود ادامه می دهد – ما پایان SN4 را به خاطر می آوریم – زیرا نزدیکتر به پرواز واقعی است. اگر اطلاعاتی در مورد پخش این رویداد وجود دارد ، ما به شما اطلاع می دهیم. حتی با قرار گرفتن درخشان Dragon Crew برای آخر هفته ، اولویت SpaceX پروژه Starship است.

تمامی این اطلاعات و حرف های گفته شده مبنی بر پرتاب و انتقال موشک به فضا می باشد که توسط اسپیس ایکس انجام خواهد گرفت و این واقعا قطعا مانند دیگر وقت ها خواهد بود که باز هم شاهد پرتاب موشک توسط اسپیس ایکس به مدار زمین برای انجام برخی از آزمایشات و اجرایی کردن عملیات مختلف خواهیم بود که بسیار خاص و البته فوق العاده هیجان انگیز خواهند بود. این حالت نشان دهنده جاه طلبی بسیار فوق العاده و در عین حال جذاب شرکت اسپیس ایکس نسبت به دیگر رقبای خود در این سطح می باشد که می توان گفت یک حالت بسیار عجیب و غریب را برای خود به دست آورده است.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر