پرتاب راکت لابراتوار در تاریخ ۲۷ آگوست

پرتاب راکت لابراتوار در تاریخ ۲۷ آگوست

آماده سازی های اولیه برای پرتاب این راکت توسط اسپیس ایکس انجام گرفته و قرار است در تاریخ تعیین شده توسط این شرکت به مدار زمین فرستاده شود تا با جمع آوری برخی از قطعات سنگین فیزیکی آنها را برای تعمیر به زمین باز گردد.

این موشک که همراه با دو ربات هوشمند به مدار زمین ارسال خواهند شد، بسیار فوق العاده و جذاب می باشد و به نوعی می توان گفت حالت های بسیار خاص و جذابی را از خود به نمایش خواهد گذاشت که با برنامه ریزی قبلی انجام خواهد گرفت.

اسپیس ایکس این عملیات را فقط برای اینکه بتواند زباله های فضایی را از بین ببرد ارسال خواهد کرد و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاصی از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری و دنیای نجوم خواهیم بود که بسیار خاص و جذاب خواهد بود.

پرتاب راکت لابراتوار می تواند یکی از جذاب ترین عملیات دیگر شرکت اسپیس ایکس محسوب شود که با قدرت بسیار زیاد انجام خواهد گرفت و این شرکت تمام تلاش خود را برای به انجام رساندن این کار که زباله های فضایی را جمع آوری کند انجام خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
پرتاب راکت لابراتوار

پرتاب راکت لابراتوار

راکت لابراتوار به صورت انحصاری در تخصص اسپیس ایکس قرار گرفته و شاهد این اتفاق هستیم که نشان می دهد اسپیس ایکس توانایی های بسیار بالایی برای انجام دادن کار های خود خواهد داشت که بسیار فوق العاده و جذاب خواهد بود.

حال پرتاب این موشک می تواند بسیار کارآمد و فوق العاده باشد و از طرفی هم اتفاقات به وجود آمده نشان می دهد حالت هایی را که قرار است به زودی از سوی این شرکت نجوم و هوافضا شاهد باشیم به زودی با قابلیت های فوق العاده و خاص همراه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر