پرداخت درصد در اپل موزیک برای هنرمندان

پرداخت درصد در اپل موزیک برای هنرمندان

اپل به طور رسمی اعلام کرد برای هنرمندانی که قطعه آنها به فروش برسد و یا همچنین دانلود شود یک درصد به آنها پرداخت خواهد شد و این دو برابر درصد پرداختی اسپاتیفای است که شرکت اپل از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا عملکرد مثبت و خوبی به همراه خواهد داشت.

اپل موزیک قابلیت و ویژگی های جدیدی را برای سیستم خود در نظر گرفته است و همین موضوع باعث می شود تا شاهد افزایش چشمگیر کاربران این نرم افزار فوق العاده جذاب و سرگرمی اپل باشیم، اما با همه این تفاسیر باز هم اسپاتیفای کاربران بسیار زیادی نسبت به اپل موزیک دارد.

طبق گزارش های اخیر اسپاتیفای حدود ۳۴۵ میلیون کاربر فعال دارد و این در حالی است که اپل فقط ۶۰ میلیون کاربر فعال دارد و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل برای رسیدن به هدف مورد نظر خود برخی اتفاقات مانند افزایش درصد هنرمندان و دیگر حالت ها بتواند کاربران زیادی جذب کند.

پرداخت درصد در اپل موزیک باعث خواهد شد تا هنرمندان زیادی جذب این سیستم شرکت اپل شوند و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات قابل قبول و فوق العاده هوشمندانه خواهد بود و این شرکت خواهد توانست عملکرد مثبت و بسیار هوشمندانه ای را به اجرا بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت قدرتمند اپل در به دست آوردن اهداف خود در بازار های جهانی بسیار متمرکز و هوشمند عمل می‌کند و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا در این بازار نیز توانایی این را دارد که بتواند غول قدرتمند موسیقی دنیا یعنی اسپاتیفای را شکست دهد.

پرداخت درصد در اپل موزیک

درصد پرداختی اپل یک درصد همان یک پنی خواهد بود و نسبت به رقیب خود یعنی اسپاتیفای این درصد را دو برابر کرده است، شرکت ها و سایت هایی که با فروش محصولات درآمدزایی می کنند قطعا نسبت به فروش کلی پرداخت های زیادی برای هنرمندان خواهند داشت.

طبق گزارش های نهایی از سال گذشته اسپاتیفای شاهد پرداختی ۶میلیارد دلاری برای هنرمندان و آثار آنها وجود داشت که توسط شرکت اسپاتیفای پرداخت شده است که نشان دهنده موفقیت قابل توجه و بسیار خوب این شرکت را به همراه دارد و قطعا اتفاقات خوبی به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر