پردازنده انحصاری گوگل Whitechapel برای گوشی های پیکسل

پردازنده انحصاری گوگل Whitechapel برای گوشی های پیکسل

تراشه انحصاری گوگل بلاخره تایید نهایی ساخت را دریافت کرد و همین موضوع باعث خواهد شد تا شاهد قدرت گیری دوباره شرکت گوگل در حوزه گوشی های هوشمند خواهیم بود که در بالاترین سطح کیفیت ارائه داده خواهد شد و عملکرد مثبتی به اجرا خواهد گذاشت.

روند مثبت و ایده آل گوگل در کیفیت و حالت قابل قبولی ارائه داده خواهد شد و اتفاقات به وجود آمده برای این شرکت در حوزه ساخت تراشه های گوشی های هوشمند مناسب و قابل قبول خواهد بود، سری تراشه های Whitechapel در گوشی های پیکسل گوگل وجود خواهند داشت.

مدیرعامل گوگل اعلام کرده روند مثبت برای ساخت و تولید تراشه های انحصاری در برنامه گوگل قرار دارد و این شرکت از تمامی منابع خود برای توسعه و همچنین ساخت و توسعه پردازنده های انحصاری خود ارائه خواهد داد تا شاهد یک ترکیب جذاب در گوشی های گوگل باشیم.

پردازنده انحصاری گوگل Whitechapel علاوه بر گوشی های سری پیکسل در سری نسخه های دیگر شرکت ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و همین موضوع باعث برتری گوگل در بازار های جهانی خواهد بود و در ردیف شرکت هایی همچون سامسونگ و اپل قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مزیت های بسیار زیادی در تولید تراشه های انحصاری وجود دارد و همین اتفاقات باعث خواهد شد تا این شرکت از تمامی لحاظ عملکرد مثبتی داشته باشد و باعث به وقوع پیوستن قابلیت های بسیار ایده آل و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند خواهد بود.

پردازنده انحصاری گوگل Whitechapel

صرفه جویی در هزینه و بالا بردن کیفیت و نوع ساختار گوشی ها از جمله مزیت های بسیار خاص ساخت و تولید تراشه به دست خود تولید کننده گوشی های هوشمند است که باعث می شود تا کیفیت و همچنین قابلیت های بسیار مناسبی را به دست بیاورد.

دستاورد های جالب و قابل قبول این شرکت در چند سال اخیر گوگل را به سوی تولید و ساخت تراشه های انحصاری سوق داده و اتفاقات بسیار هیجان انگیزی را به وجود آورده و شاهد اتفاقات هیجان انگیز و جالب از سوی این شرکت برای ساخت و بهره گیری اتفاقات قابل قبول خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر