پردازنده اگزینوس ۲۲۰۰ به همراه پردازنده گرافیکی AMD ارائه می شود

منابع می گویند شرکت کره ای سامسونگ امسال سه پردازنده جدید از جمله پردازنده های میان رده سری اگزینوس ۸۰۰، سری اگزینوس ۱۲۰۰ و پرچمدار اگزینوس ۲۲۰۰ را منتشر خواهد کرد.

انتظار می رود دو پردازنده اخیرا دارای پردازنده های گرافیک مبتنی بر معماری AMD باشند. منابع اطلاعات دیروز مبنی بر اینکه غول کره ای در حال کار بر ریو دو نسخه مختلف پردازنده اگزینوس۲۲۰۰ است را تایید می کند که هدف قرار دادن آن در گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها است. این نسخه ها معماری مشابهی دارند اما برای انواع مختلف دستگاه ها بهینه شده اند.

مدت هاست که مشخص شده است که سامسونگ در حال کار با AMD برای تولید یک پردازنده گرافیکی سفارشی است که قرار است در ژوئن سال جاری رونمایی شود. این پردازنده با پردازنده گرافیک جدید در اواخر سال جاری رونمایی می شود واولین دستگاه هایی با چنین پردازنده ای در سال آینده ظاهر می شوند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نسخه موبال اگزینوس۲۲۰۰ هم برای لپ تاپ هایی که دارای ویندوز ۱۰ هستند طراحی خواهد شد. این پردازنده ممکن است در سه ماهه سوم سال جاری ارائه شود.

دیروز مشخص شد که اگزینوس ۲۲۰۰ از نظر عملکرد پردازنده گرافیکی دو برابر سریعتر از پردازنده A14 اپل است و همچنین ۲.۵ برابر سریعتر از اگزینوس ۲۱۰۰ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر