پردازنده مک بوک ایر ۲۰۲۰ از سری Ice Lake اینتل می باشد

 پردازنده مک بوک ایر ۲۰۲۰ از سری Ice Lake اینتل می باشد

هفته گذشته شرکت اپل مک بوک جدید ایر خود را معرفی کرد که دارای قابلیت های بسیار جذاب و خاصی نسبت به سری های گذشته خود بوده است و همین امر نیز باعث شده است تا نگاه جدی تر و خاصی نسبت به این محصول جدید اپل در سال ۲۰۲۰ باشیم.

هنوز اپل مشخصات زیادی را مربوط به این محصول را فاش نکرده است اما می توان گفت شاهد این هستیم که این شرکت توانایی این را داشته است که به بهترین نحو ممکن طراحی و به کار گیری قطعات هوشمند و لوازم جانبی را در این محصول خود داشته باشد.

اپل هنگام معرفی این محصول برخی از مشخصات جانبی این محصول مانند بهره گیری از صفحه کلید جدید و حافظه های جانبی اضافه اشاره کرد و در کنار آنها نیز اشاره به پردازنده ۱۰ هسته ای اینتل اشاره کرد که جزئیات زیادی درمورد آن مشخص نکرده است.

طبق آزمایش ها و تحقیقات برخی از رسانه های معتبر دنیای فناوری، گفته می شود پردازنده داخلی این دستگاه مربوط به سری Ice Lake اینتل می باشد که سرعت بسیار بالا و البته قدرت پردازش بسیار بالایی نسبت به دیگر پردازنده های موجود در بازار را دارد.

طبق نتایج گیک بنچ شاهد حضور پردازنده های سری اینتل هستیم که به ترتیب قرار است در مک بوک ایر ۲۰۲۰ استفاده شوند، پردازنده مک بوک ایر ۲۰۲۰ در سه مدل Intel Core i5-1030NG7، Intel Core i3-1000NG7 و Intel Core i7-1060NG7 مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در سه مدل عرضه خواهد شد. همچنین در تصویر پایین شاهد مقایسه این پردازنده با دیگر محصولات هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده مک بوک ایر 2020 از سری Ice Lake اینتل می باشد

پردازنده مک بوک ایر ۲۰۲۰

در این دستگاه شاهد برخی از اقدامات اینتل برای پردازنده های خود بوده ایم که تغییرات بسیار اساسی و مهمی را ایجاد کرده است و همین نیز باعث شده است تا به طور کامل شاهد پیشرفت و حرکت رو به جلوی هر دو شرکت اپل و اینتل در این محصول بسیار خاص باشیم.

سری N پردازنده های اینتل دچار برخی از تغییرات شده است که نسبت به دیگر پردازنده های خود این شرکت بسیار کارآمد تر و مفید تر خواهد بود و همین نیز نشانه پیشرفت و عالی بودن این حرکت ها می باشد، مثلا پردازنده i5-1030G7 دارای سرعت ۸۰۰ مگاهرتز می باشد که با قرار گرفتن در سری i5-1030NG7 شاهد سرعت ۱.۱گیگاهرتز در ساعت هستیم.

برای این مشخصات بالا می توان بگوییم اپل توانسته است بهترین کارایی و قطعات در محصول جدید خود به کار بگیرد که یک امتیاز بزرگ و محسوسی به حساب می آید و ما می توانیم بگوییم که بهترین مک بوک اپل همین محصول ۲۰۲۰ بوده است.

همچنین فروش این محصول در سایت اپل آغاز شده است و با قیمت اولیه ۹۹۹ دلار به فروش می رسد که قیمت منصفانه ای نسبت به نسخه های قبلی خود دارد، همچنین پیشبینی می شود که این محصول در بین تاریخ ۳۱ مارس تا ۷ آوریل در فروشگاه های معتبر اپل در ایالات متحده آمریکا عرضه شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر