پردازنده های ارزان قیمت AMD به زودی عرضه می شوند

پردازنده های ارزان قیمت AMD به زودی عرضه می شوند

خبر جدیدی از تراشه های کامپیوتری AMD منتشر شده است که اشاره به یک قابلیت بسیار مناسب و ایده آل دارد که در بهترین سطح خود قرار دارد و قرار است به زودی شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاصی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری باشیم.

AMD به زودی تراشه های ارزان قیمت خود را که دارای قابلیت های بسیار جذاب و قدرتمندی خواهد بود را رونمایی خواهد کرد تا شاهد یک بازار رقابتی دیگر میان این شرکت و اینتل در بازار رقابتی بسیار هیجان انگیز و بسیار سنگین باشیم که قرار است اتفاقات بسیار مناسبی را رقم بزند.

رقابت هیجان انگیز اینتل و این شرکت باعث شده تا هر دو شرکت رشد و پیشرفت قابل توجهی از خود به نمایش بگذارند و این قابل ستایش می باشد و این چند سال در اوج ماندن یکی از قابلیت های بسیار ویژه و خاص این شرکت دو شرکت می باشد.

پردازنده های ارزان قیمت AMD از پروژه های جدید این شرکت تایوانی محسوب می شود که برای توسعه در بازار جهانی، قصد این عملیات را به صورت حرفه ای دارد و قطعا از ویژگی بسیار بالایی برخوردار است و این یعنی یک رشد و پیشرفت دیگر از سوی این شرکت می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تراشه هایی که قرار است از سوی این شرکت تولید شوند در سطح کیفی بسیار بالایی قرار دارند و احتمال موفقیت آنها بسیار بالا می باشد و قطعا شاهد محصولات با کیفیقت و قدرتمند از سوی AMD در بازار های جهانی و فروش سراسری خواهیم بود.

پردازنده های ارزان قیمت AMD

پردازنده های ارزان قیمت AMD

تراشه ها با قیمت بسیار پایین و همچنین با کیفیت های مناسب عرضه خواهند شد و مدیرعامل AMD بر این باور است که این تراشه ها نسبت به نسخه های قبلی پیشرفته تر و البته با طراحی و معماری های بسیار جالب و هیجان انگیز همراه خواهد بود.

هنوز هیچ خبر دیگری درمورد تراشه های جدید AMD منتشر نشده است و باید منتظر بمانیم و منتظر عملمکرد شرکت AMD برای عرضه و ساخت تراشه های خود باشیم که قرار است بازار هیجان انگیز و رقابتی را با اینتل برگزار کند.

منبع pcworld

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر