پردازنده های اگزینوس رتبه سوم بازار را صاحب شدند

پردازنده های اگزینوس رتبه سوم بازار را صاحب شدند

پردازنده های ساخته شده توسط سامسونگ ممکن است مورد پسند همه نباشد. به خصوص کسانی که طرفار تراشه های رده بالا اسنپدراگون هستند. از این گذشته، این شرکت انواع اسنپدراگون را برای پرچمدارن خود محدود می کند.

موارد باقیمانده انواع نیرو گرفته شده با اگزینوس را دریافت می کنند. اگر چه این انتخاب محبوب بسیاری از کاربران نیست، اما بخش تراشه های اگزینوس زنده و کوبنده به کار خود ادامه می دهد. این شرکت به سومین عرضه کننده بزرگ پردازنده تلفن های هوشمند ر جهان تبدیل شده است و این یعنی رتبه اپل با یک پله سقوط به چهارم رسیده است.

بر اساس Counterpoint Research، تراشه های اگزینوس در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۴.۱% سهم بازار را به خود اختصاص داده است که نسبت به سال گذشته ۲.۲% افزایش داشته است. تراشه های سامسونگ اپل را جابجا کردند که هم اکنون اپل را به رتبه چهارم این لیست هدایت کرده اند. دلیل این نقطه عطف رشد محکم در آمریکای شمالی و هند است.

سامسونگ و هواوی تنها فروشندگانی در فهرست جهانی ۵ تولید کننده برتر هستند که تعداد کثبت خود را نشان می دهند. در مقابل، اپل را ۰.۵% کاهش و رسیدن به ۱۳.۱% سهم از بازار به کسب مقام چهارمی در هدایت می کند. جلوتر از هواوی که در رده پنجم قرار دارد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید کوالکام و مدیاتک رهبران بازار هستند که به ترتیب ۳۳.۴% و ۲۴.۶% سهم از بازار را در اختیار دارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده های اگزینوس در یک قدمی کوالکام و مدیاتک

کنجکاو هستیم که ببینیم اوضاع در ادامه چگونه خواهد بود. به خصوص که مدیاتک ممکن است رشد قابل توجهی در ماه آینده داشته باشند. سامسونگ در حال حاضر از تراشه های مدیاتک در دستگاه های کم مصرف استفاده می کند. این شرکت کره ای حتی بیشتر از دستگاه های ارزان قیمت ۵G استفاده خواهد کرد. وان پلاس همچنین برای تجهیز وان پلاس ۸ خود به پردازنده ۶G با سازنده پردازنده تایوانی همکاری خواهد کرد.

بخش پردازنده سامسونگ هنوز رو پای خود ناایستاده است. با این حال مشتری جدیدی را در تلفن های ویوو و همچنین سری ایکس ۳۰ این شرکت پیدا کرد. علاوه بر این ، توسعه هسته های پردازنده سفارشی خاموش شد. سپس این شرکت با AMD همکاری کرد تا فناوری پردازنده گرافیکی رادون را به تراشه های اگزینوس منتقل کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع En.yna.co

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر