پردازنده های قدرتمند ARM با فناوری جدید همراه می باشد

پردازنده های قدرتمند ARM با فناوری جدید همراه می باشد

به لطف فناوری قدرتمند و بروز شاهد رونمایی گوشی هایی هوشمند با قدرت های مختلف هستیم که شرکت های تولیدکننده قطعات سخت افزاری به بهترین شکل ممکن توانایی انجام این کار را دارند و به زودی شاهد عرضه محصولات اینگونه خواهیم بود.

یکی از این شرکت های تولید کننده محصولات سخت افزاری و تراشه ARM می باشد که قدرت بسیار بالایی در ساخت و تولید پردازنده های موبایل با قدرت و فناوری های بروز دارند که باعث خواهند شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات فوق العاده باشیم.

تراشه Cortex-A78 این شرکت یک محصول فوق العاده جذاب محسوب می شود که نشان دهنده نقطه شروع شرکت ARM برای ساخت و تولید تراشه های بروز و البته با فناوری های بروز می باشد که در آینده ای نزدیک شاهد چنین تراشه هایی نیز بر روی گوشی های هوشمند خواهیم بود.

پردازنده های قدرتمند ARM قرار است نسل جدیدی از تراشه های جدید و گیمینگ برای گوشی های موبایل باشند که با فناوری های بسیار فوق العاده همراه خواهند بود، تراشه Cortex-A77 این شرکت دارای ۲۰ درصد کارایی بیشتر نسبت به نسخه های معمولی و فعلی این شرکت سریع می باشد.

تراشه های ۲۴ هسته ای این شرکت نشان دهنده ایجاد یک بازار رقابتی با شرکت کوالکام خواهد بود که باعث تولید تراشه های بسیار قدرتمند و فوق العاده ای از سوی ARM برای بازار های جهانی خواهیم بود که نگاه ویژه ای به این بخش از محصولات خواهیم داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده های قدرتمند ARM با فناوری جدید همراه می باشد

پردازنده های قدرتمند ARM

تراشه های گرافیکی این شرکت با نام انحصاری Mali-G78 خواهد بود که با ۲۴ درصد قدرت بیشتر نسبت به دیگر پردازنده ها بهترین کارایی را خواهد داشت و این باعث ایجاد یک حالت بسیار ویژه برای تراشه های این شرکت خواهد بود که سرعت بالایی خواهند داشت.

افزایش قدرت و فناوری های استفاده شده در تراشه های جدید این شرکت باعث می شود تا شاهد عرضه بسیار فوق العاده محصولات سخت افزاری این شرکت در بازار های جهانی باشیم که یک حالت بسیار فوق العاده برای کاربران و البته برای تولیدکنندگان گوشی فراهم خواهد کرد.

ARM تصمیم گرفته است محصولات قدرتمندی را به همراه کیفیت فوق العاده و بسیار مقرون به صرفه وارد بازار بکند، طبق گفته ها اگر پیشرفت این شرکت ادامه دار باشد قطعا در آینده ای نزدیک شاهد نزدیک بودن قدرت تراشه گوشی های موبایل به دستگاه های کامپیوتری و یا لپتاپ ها خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر