پردازنده های ۵ نانومتری AMD توسط TSMC تولید می شود

پردازنده های ۵ نانومتری AMD توسط TSMC تولید می شود

اخبار جدید و جذابی از سوی شرکت تایوانی AMD به گوش می رسد و گفته می شود این شرکت قصد دارد تا تولید تراشه های ۵ نانومتری خود را توسط مجتمع تجاری TSMC که در کشور تایوان مستقر است تولید کند واقعا یک حرکت عالی محسوب می شود.

تراشه های رومیزی AMD رایزن ۴۰۰۰ که در نسل دهم و در نسخه های ۵ نانومتری ساخته خواهند شد در این دسته قرار دارند و این شرکت تصمیم گرفته است این پردازنده را در این شرکت تولید کند واقعا یک حرکت هوشمندانه و عالی محسوب می شود.

اگر بخواهیم به طور کلی به ماجرا نگاه کنیم برای هر دو طرف ماجرا سود های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت، مخصوصا برای AMD که از نظر مالی برای تولید قطعات تراشه های جدید خود بسیار فشار نخواهد داشت و با کم شدن فشار مالی توانایی زیادی خواهد داشت.

پردازنده های ۵ نانومتری AMD از نظر قدرت و سرعت نسبت به تراشه های قبلی این شرکت بسیار جلو می باشند و همین نیز باعث شده است تا درخواست خرید این پردازنده ها بسیار بالا باشد و در نتیجه این شرکت رو به تولید اینگونه تراشه های قدرتمند کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تراشه های جدید به همراه پردازنده های ۷ نانومتری در اواخر این سال به بازار های جهانی عرضه خواهد شد و این قطعا باعث می شود تا نگاه ویژه ای به شرکت های تولید کننده پردازنده باشیم که AMD توانایی رقابت و تولید قطعات قدرتمند را خواهد داشت.

پردازنده های 5 نانومتری AMD توسط TSMC تولید می شود

تولید پردازنده های ۵ نانومتری AMD

بهترین فناوری های استفاده شده در نسخه های ۵ نانومتری باعث خواهد شد تا این شرکت یک حالت ویژه ای برای فروش در بازار های جهانی خواهد داشت که AMD به طور کامل به بازار های جهانی آشنایی کاملی دارد و می تواند فروش مناسبی رقم بزند.

شرکت AMD ادعا می کند که توانایی ساخت تراشه های قدرتمند و پر سرعت را دارد می تواند به زودی برای بازار های جهانی این تراشه ها را با قیمت های بسیار پایین و البته با فناوری های بروز راهی کند که یک مزیت توسط این شرکت قدرتمند محسوب می شود.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت توانایی ساخت و تولید قطعات و فروش این تراشه ها را در بازار های جهانی خواهد داشت و به بهترین روش ممکن شاهد فروش محصولات قدرتمند این شرکت خواهیم بود که باعث ایجاد رقابت بین اینتل و AMD خواهد بود.

منبع techspot

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر