پردازنده های ADM بهتر از اینتل در سال ۲۰۲۰ خواهد بود

پردازنده های ADM بهتر از اینتل در سال ۲۰۲۰ خواهد بود

در سالی که گذشت شاهد اتفاقات بسیار زیادی در حوزه پردازنده و سخت افزار بودیم و شاهد این بودیم که رقابت حساس اینتل و AMD برای تصاحب بازار پردازنده بسیار نزدیک و جذاب بود که بلاخره اینتل به رقیب سنتی خود دست یافت و از آن پیشی گرفت.

سرمایه گذاری های بزرگ و عظیم برای شرکت AMD باعث شده است تا ما شاهد این باشیم که این شرکت برای تولید محصولات خود از نظیر پردازنده های رقابتی و حساس به یکی از بهترین ها تبدیل شود و امید این را می دهد که این شرکت در سال ۲۰۲۰ از اینتل عبور کند.

یکی از کارشناسان حوزه فناوری و سخت افزار در این باره گفته است به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۰ شاهد این باشیم که اینتل پشت سر AMD قرار بگیرد و این یعنی یک رقابت جذاب و حساس دیگر میان این دو شرکت بسیار بزرگ و غول آسای دنیای فناوری.

پردازنده های ADM بهتر از اینتل خواهند بود به شرطی بتوانند به بهترین نحو ممکن طراحی و تولید شوند و گفته می شود این پردازنده یکی از خاص ترین ها خواهد بود و احتمال این وجود دارد که اینتل برنامه های زیادی برای رفع این پیشرفت انجام خواهد داد.

AMD ریزن یکی از خاص ترین پردازنده های محکم و جالب در دنیای پردازنده خواهد بود که برای طرفداران خود و خریداران و عاشقان دنیای فناوری و پردازنده خواهد بود که یک رقابت بسیار خاص و جالبی خواهد بود که به احتمال زیاد باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده های ADM بهتر از اینتل در سال 2020 خواهد بود

پردازنده های ADM بهتر از اینتل

جلمه بالایی یک حرف بسیار بزرگی می باشد که اگر اتفاق بیافتد یک حرکت بسیار بزرگی خواهد بود که از سوی اینتل خواهد بود و احتمال این وجود دارد شاهد حضور پردازنده های جدید اینتل برای رقابت و مقابله با محصولات و پردازنده های جدید AMD خواهیم بود که رقابت را جذاب خواهد کرد.

در سال ۲۰۱۸ اصلا هیچ نامی از AMD برای رقابت با اینتل نبود و این اینتل بود که یکه تازی خود را ادامه میداد که بلاخره در سال ۲۰۲۰ شاهد این خواهیم بود که یک رقابت جذاب میان این دو شرکت صورت خواهد گرفت و قطعا کیفیت محصولات این دو شرکت بالا خواهد رفت.

مدیر اجرایی AMD در این باره با خبرنگاران گفت و گو کرده است و اینگونه بیان می کند موقعیت این شرکترا: ما یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده پردازنده در دنیا می باشیم و قصد داریم تا از شرکت اینتل سبقت بگیریم و قطعا به این مهم دست خواهیم یافت و یکی از بهترین ها در این حوزه و صنعت خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر