پردازنده AMD رایزن ۳۰۰۰XT چندان جالب نمی باشد

پردازنده AMD رایزن ۳۰۰۰XT چندان جالب نمی باشد

شرکت AMD برای ساخت پردازنده های جدید خود فناوری های بروز استفاده می کند و همین نیز باعث شده است تا قیمت محصولات این شرکت به طور شگفت انگیزی افزایش داشته باشد و همین نیز نشان دهنده به وجود آمدن اتفاقات مناسب می باشد.

نسخه و سری XT شرکت AMD فروش فوق العاده ای نسبت به دیگر سری های این شرکت دارد و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های مناسب شده است که در کل باعث می شود تا شاهد حالت های مناسب از سوی این شرکت باشیم.

آخرین نسخه از سری XT، تراشه ۳۰۰۰ رایزن می باشد که از نظر قدرت فنی چندان جالب نمی باشد و نسبت به هم رده های خود بسیار کم فروغ می باشد و همین نیز باعث شده است تا شرکت AMD به فکر ساخت و تولید یک نسخه جدید از این تراشه باشد.

پردازنده AMD رایزن ۳۰۰۰XT نسبت به برادر خود یعنی AMD رایزن ۳۹۰۰XT سرعت و انتقال داده بسیار کمتری دارد و همین نیز باعث شده است تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون هستیم که این شرکت برای کاربران خود ارائه می دهد.

مهم ترین نکته مثبت و تنها دلیل اینکه این پردازنده می تواند فروش مناسبی در بازار های جهانی داشته باشد استفاده از عملکرد IPC قوی می باشد که دستور العمل و انتقال داده نسبت به هر ساعت را در این تراشه بسیار زیاد می کند و همین یک اتفاق خوب محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده AMD رایزن 3000XT چندان جالب نمی باشد

پردازنده AMD رایزن ۳۰۰۰XT

علاوه بر این نسخه شرکت AMD حرکات ویژه و جالبی را برای پردازنده های خود ایجاد می کند و همین نیز باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات فوق العاده و زیبایی از سوی شرکت AMD برای عرضه محصولات جدید این شرکت باشیم.

قرار است به زودی شاهد سازگاری محصولات و پردازنده های این شرکت روی کامپیوتر های شخصی و محصولات جدید شرکت اچ پی و بر روی نسخه OMEN باشیم که قطعا باعث جذابیت و قدرت فوق العاده لپتاپ های شخصی این شرکت خواهیم بود.

همچنین شرکت AMD اعلام کرده است این نسخه توسط یکی از شرکت ها اورکلاک خواهد شد و این یعنی نشان دهنده حالت بسیار فوق العاده برای این تراشه می باشد که توسط AMD برای کاربران قطعات سخت افزاری ارائه می شود که به زودی شاهد آنها نیز خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر