پردازنده AMD رایزن ۷ مدل x3700 آغاز به فروش کرده است

پردازنده AMD رایزن ۷ مدل x3700 آغاز به فروش کرده است

یک تراشه قدرتمند به همراه ویژگی های خاص با قیمتی پایین یک انتخاب مناسب برای کاربران AMD محسوب می شود که می توانند از یک محصول فوق العاده با قیمتی بسیار پایین برای خود انتخاب کنند که کارایی بسیار زیادی نسبت به دیگر تراشه ها دارد.

این تراشه در سری رایزن ۷ قرار دارد و همانطور که می دانید این سری جزو تراشه های گیمینگ می باشد و قطعا دارای مشخصات فنی بسیار بالایی نسبت به رقبا و نسخه های معمولی می باشد که از سوی شرکت AMD طراحی و تولید شده است.

مدل این پرازنده X3700 می باشد که یک محصول مقرون به صرفه نامگذاری شده است و شاهد حالت های فوق العاده و جذابی از سوی این شرکت هستیم که انتخاب بسیار مناسب و فوق العاده ای را به وجود آورده است که باعث ایجاد جذابیت های بسیار زیاد و فوق العاده می باشد.

پردازنده AMD رایزن ۷ مدل x3700 با قیمت بسیار پایین و با هزینه ۲۶۰ دلار از امروز شروع به فروش کرده است که احتمال اینکه فروش نجومی داشته باشد وجود دارد و در مقایسه با دیگر تراشه ها که از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند این محصول یک انتخاب مناسب محسوب می شود.

فناوری این تراشه ۷ نانومتری و می باشد که به صورت هشت هسته ای اجرا می شود که یک انتخاب بسیار مناسب و کارآمد از سوی این شرکت محسوب می شود که توانایی های بسیار بالایی دارد و برای برخی از کاربران یک حرکت فوق العاده عالی و جذاب محسوب م شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده AMD رایزن 7 مدل x3700 آغاز به فروش کرده است

فروش پردازنده AMD رایزن ۷ مدل x3700

نهایت سرعت انتقال داده در این پردازنده از سرعت پایه ۳.۹ گیگاهرتز شروع می شود و در نهایت و در آخرین حالت خود در سرعت ۴.۴ گیگاهرتز به پایان می رسد که واقعا سرعت انتقال داده بسیار بالایی دارد و نسبت به محصولات موجود در بازار بسیار سریع می باشد.

در تست های اولیه این محصول به طور کامل یک بازی بسیار سنگین را با کمک دیگر قطعات سخت افزاری به روان ترین ممکن اجرا کرد، این در حالی بود که همان مشخصات سخت افزاری در تراشه نسل ۱۰ اینتل و سری CORE i7 با سرعت بسیار پایین اجرا شد.

این تراشه یکی از پایین قیمت ترین محصولات سخت افزاری در بازار های جهانی می باشد و همین نیز باعث شده است تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار عالی و جذاب برای فروش این محصول در بازار های جهانی باشیم که اتفاق خواهد افتاد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر