پردازنده AMD ریزر ۳۰۰۰ بهترین پردازنده AMD تا امروز

پردازنده AMD ریزر ۳۰۰۰ بهترین پردازنده AMD تا امروز

شرکت AMD یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده قطعات سخت افزاری و البته کارت های گرافیک و پردازنده های داخلی برای کامپیوتر های شخصی و خانگی بوده است، این شرکت در رقابت با اینتل نشان داده است جزو بهترین شرکت های حوزه آی تی در دنیا می باشد.

بهترین و پر فروش ترین پردازنده این شرکت با یک دیگر ترکیب شده اند و توانسته است بهترین پردازنده این شرکت تبدیل به پر فروش ترین نسخه این شرکت نیز تبدیل شود. Ryzen 3000 بهترین پردازنده دسکتاپی این شرکت معتبر جهانی محسوب می شود قدرت بسیار بالایی دارد.

این تراشه با ثبت رکورد های فوق العاده توانسته است بهترین نوع تراشه های داخلی را برای دسکتاپ های موجود در دنیا باشد و با پشت سر گذاشتن انواع تست های سرعت و قدرت توانسته است بهترین آمار موجود را از خود به جا بگذارد و یکی از بهترین ها باشد.

پردازنده AMD ریزر ۳۰۰۰ با قدرت پردازش بسیار بالا و قدرت کافی در سرعت حساب داده باعث شده است تا ما شاهد این باشیم که این پردازنده در تمامی بخش های تست ها بهترین نمرات را به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث شده است تا شاهد برتری این شرکت باشیم.

یکی از نقاط قوت این دستگاه نسبت به سرعت و قدرت پردازش داده ها، پایین بودن دمای این محصول می باشد که باعث می شود تا مادربرد دچار حرارت زیاد نشود و در نتیجه ماندگاری دستگاه به طور شگفت انگیزی افزایش میابد و همین نیز باعث می شود تا انتخاب اول اکثر افراد برای انتخاب پردازنده باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده AMD ریزر 3000 بهترین پردازنده AMD تا امروز

پردازنده AMD ریزر ۳۰۰۰ : بهترین محصول AMD

این پردازنده از نظر طراحی ظاهری نیز از مهندسی بسیار سطح بالایی قرار گرفته است و بالا بودن کیفیت ساخته بدنه این پردازنده و استفاده از جنس سیلیکون باعث شده است تا ما شاهد مقاوم بودن این تراشه در برابر گرما بسیار زیاد باشیم.

اندازه کوچک این تراشه نیز یکی از مزایای بسیار جالب و کارآمد این محصول می باشد، در کنار این پردازنده یک عدد خنک کننده قرار گرفته است که به طور انحصاری فقط برای خنک کردن برد ها به کار گرفته شده است به طور انحصاری تراشه ها را خنک نگه می دارد.

این براکت ها به صورت پیچی در کنار پردازنده نصب می شوند و با نگهداری بخش های مختلف و تنظیم دمای برخی از نقاط باعث می شود تا ما شاهد کاربردی بودن این دستگاه یا به نوعی خنک کننده باشیم که به سرعت و قدرت این تراشه نیز کمک بسیار زیادی می کند.

این خنک کننده نیز با قیمت ۳۳ دلار در تمامی فروشگاه ها موجود می باشد و در کنار این تراشه قدرتمند و بسیار با کیفیت برای کاربران به فروش می رسد که نسبت به سلیقه هر فرد بستگی دارد که انتخاب خرید باشد یا خیر.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر