پرونده سیاسی جدید فیسبوک :شکایت از یک شرکت ترکیه ای

پرونده سیاسی جدید فیسبوک :شکایت از یک شرکت ترکیه ای

مدیر فنی و همچنین سخنگوی شرکت فیسبوک در حساب کاربری خود به طور رسمی تایید کردند که این شرکت حال آماده سازی برای یک شکایت سیاسی و حساس می باشد که از تمامی لحاظ در بالاترین سطح امنیتی و فوق العاده عجیب و غریب قرار دارد.

همچنین این شکایت باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده خاص از سوی این شرکت خواهیم بود که می تواند اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای را به زودی برای این شرکت قدرتمند و بسیار فوق العاده تولید کننده و ارائه خدمات نرم افزاری به وجود بیاورد.

این شکایت از آنجا شروع شد که یک شرکت کوچکی با راه اندازی یک سایت، حدود ۱۰۰ هزار کاربر را برای اهراز هویت و همچنین برای انجام برخی از اعمال امنیتی برای اینستاگرام را برای خود جمع آوری کرده که شاهد برخورد صریح و بسیار سنگین فیسبوک نسبت به این عمل بوده ایم.

پرونده سیاسی جدید فیسبوک حالا به ترکیه رسیده و طبق گفته ها دامنه اصلی و منبع این ساعت از کشور ترکیه می باشد که مربوط به اتحادیه اروپا خواهد بود و رسیدگی به این شکایت توسط وکلای اعلام شده اتحادیه اروپا انجام خواهد گرفت که پیچیده بودن این پرونده را نشان می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از طرفی هم برخی از رسانه ها اعتقاد دارند فیسبوک تمامی قضیه را بازگو نکرده و برخی دیگر از اعواملی که این شرکت ترکیه برای اینستاگرام انجام داده را مخفی کرده اند که نشان دهنده اتفاقات بسیار بد و فوق العاده عجیب و غریب از سوی این شرکت می باشد که واقعا در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

پرونده سیاسی جدید فیسبوک

پرونده سیاسی جدید فیسبوک

کاربران زیادی بخاطر این نقض امنیتی از شرکت اینستاگرام شکایت کرده اند و همین کار نیز باعث سخت تر شدن کار فیسبوک در مقابل این اتفاقات می باشد که باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این پرونده ای که به دادگاه اروپا رسیده، سیاس خواهد بود و پیچیده سنگینی به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر