ناسا پروژه تلسکوپ فضایی جیمز وب را به حالت تعویق در آورد

ناسا پروژه تلسکوپ فضایی جیمز وب را به حالت تعویق در آورد

ناسا اخیرا نخستین ارزیابی خود از ماموریت ها، پروژه ها و برنامه ها را از زمان سیوع کرونا ویروس برای شناسایی کارهایی که مهم بود برای انجام ماموریت انجام می شود، انجام داد، وظایفی که توسط کارمندان از راه دور قابل انجام است و پروژه هایی که باید متوقف شوند.

متاسفانه پروژه تلسکوپ فضایی جیمز وب ، در دسته دوم قرار دارد

ناسا برای اطمینان از ایمنی نیروی کار آژانس، عملیات ادغام و آزمایش را در جانشین تلسکوپ هابل به حالت تعویق در آورده است. ناسا نگفت چه زمانی کار بر روی این پروژه را از سر می گیرد، اما خاطر نشان که با شروع وضعیت در آخر هفته و هفته آینده می توان تصمیمات را تعدیل کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تلسکوپ فضایی جیمز وب

با توجه به اطلاعات روشن تر، کلیه کار هایی که با پشتیبانی از ایستگاه فضایی بین المللی انجام می شوند، از جمله فعالیت های بازرگانی تجدید شونده برای نگهداری کامل و ایمن بودن خدمه استگاه فضایی ادامه خواهند یافت در اوایل این ماه، آژانس برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض کنترل پرواز که از مرکز کنترل ماموریت در مرکز فضایی جانسون در هوستون انجام می شود، گام برد.

کار بر روی برنامه خدمه تجاری نیز در حال پیشرفت است. ناسا در ادامه افزود: ماموریت خود در مریخ ۲۰۲۰، که شامل هلیکوپتر مریخ و perseverance Rover است، همچنان در اولویت قرار دارد. گفته شده است که آژانس علاوه بر این، منابع ابر رایانه خود را به صورت آنلاین نگه می دارد.

فقط ناسا نیست که تمام پروژه هایش به تعویق افتاده است به خاصر این ویروس همه گیر همه کمپانی ها گذشته از این که تمام کار هایشان به عقب افتاده که هیچ، به وضعیت نابسامانی هم دچار شده اند، که بعد از این ویروس ممکن است زمان زیادی لازم داشته باشند تا به وضعیت عادی خود برگردند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر