پروژکتور کوچک ایسوس معرفی شد:جذاب و کاربردی

پروژکتور کوچک ایسوس معرفی شد:جذاب و کاربردی

ZenBeam Latte یک ایده بسیار جالب و خاص از سوی ایسوس محسوب می شود که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و می توان گفت شاهد قابلیت های مناسب و بسیار کاربردی از سوی این شرکت هستیم که در بهترین شرایط ممکن و با قابلیت ایده آل از سوی ایسوس رونمایی شده است.

طی رویداد CES 2021 شاهد رونمایی از یک پروژکتور کوچک اما بسیار کاربردی از سوی ایسوس بوده ایم، این محصول به همراه یک اسپیکر طراحی شده است و در عین حال شما یک اسپیکر و یک پروژکتور کوچک دارید که می توانید به صورت همزمان از هر دو بخش استفاده کنید.

این پروژکتور که بر روی اسپیکر قرار گرفته از روشنایی ۳۰۰-LED-lumens بهره مند است و می توان گفت در حد پروژکتور های بزرگ و صنعتی نیست، اما برای کاربرد های خانگی بسیار مفید و قابل قبول است و کاربر می تواند نسبت به خواسته های خود از آن استفاده کند.

پروژکتور کوچک ایسوس برای بخش اسپیکر از بلوتوث ۱۰ واتی بهره مند است که کاربر می تواند از این دستگاه به عنوان یک اسپیکر استفاده کند، این اسپیکر توانایی ۱۲ ساعت پخش موزیک به صورت مداوم دارد که قابلیت بسیار مناسب و قابل توجهی برای این محصول محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای پخش فیلم نیز پروژکتور، توانایی ۲ ساعت پشتیبانی دارد که می توان گفت حالتی بسیار مناسب و ایده آل از سوی ایسوس برای این محصول به حساب می آید. این دستگاه قابلیتی دارد که شما می توانید با استفاده از آن به صورت مستقیم با گوشی همراه خود به پروژکتور وصل شوید و تمامی اتفاقات ممکن را در پروژکتور مشاهده کنید.

پروژکتور کوچک ایسوس در CES 2021

پروژکتور کوچک ایسوس در CES 2021

دکمه های اصلی مانند پاور و دکمه های صدا در قسمت بالایی دستگاه قرار دارد و می توان برای بخش طراحی نمره خوبی داد، ایسوس شکل کلی را جذاب و بسیار جمع و جور ساخته و به همراه یک کنترل جانبی برای تغییر حالت نور و همچنین صدا فراهم کرده است.

عرضه این محصول در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ خواهد بود و اولین بازار، آمریکایی شمالی خواهد بود و بعد از آن شاهد عرضه مستقیم محصول به تمامی بازار های جهانی به شکل تولید انبوه خواهیم بود. هنوز قیمت اصلی و نهایی از سوی ایسوس برای این محصول اعلام نشده است. نظر شما درمورد این محصول و طراحی زیبای آن چیست، باما به اشتراک بگذارید.

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر