پرچمدار جدید موتورولا در نمایشگاه MWC 2020

پرچمدار جدید موتورولا در نمایشگاه MWC 2020

ساخت و بازاریابی تلفن های هوشمند برای بسیاری از سازندگان تلفن های قدیمی بسیار هیجان انگیز است. موتورولا هم یکی از این سازندگان است. موتورولا در چند سال اخیر توانسته است با تولید گوشی های میان رده طرفداران خود را به دست آورده است.

خبر جدیدی که از سوی موتورولا منتشر شده است که اشاره به رونمایی از گوشی جدید خود را دارد که در نمایشگاه MWC 2020 که در شهر بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد قرار است پرچمدار جدید خود را رونمایی خواهد کرد.

این رویداد از ۲۴ فوریه در شهر بارسلون برگزار خواهد شد و شرکت های بزرگی مانند سامسونگ و اپل در آن حضور خواهند داشت و محصولات جدید خود را در قالب اسمارت فون های هوشمند به کاربران و طرفداران خود ارائه خواهند کرد که موتورولا نیز یکی از این شرکت ها می باشد.

پرچمدار جدید موتورولا  قرار است با قابلیت های بسیار زیادی عرضه شود و گفته می شود برای رقابت با دیگر گوشی های هم رده خود یعنی پرچمدار ها قرار است به رقابت سخت و نزدیکی بپردازد که قطعا بازار موبایل های هوشمند را در سال ۲۰۲۰ شاهد خواهیم بود.

شرکت موتورولا پرچمدار جدید خود را در ۲۳ فوریه یعنی یک روز قبل از برگزاری نمایشگاه MWC رونمایی خواهد کرد و بقیه مراسم این گوشی در در نمایشگاه اجرا خواهد شد، موتورولا دعوت نامه های زیادی برای خبرگزاری های دنیا و مدیرعامل های شرکت بزرگ برای حضور در این رویداد فرستاده است.

پرچمدار جدید موتورولا در نمایشگاه MWC 2020

پرچمدار جدید موتورولا با قابلیت های زیاد

آخرین پرچمدار گوشی موتورولا در سال ۲۰۱۷ و با نام انحصاری Z2 Force رونمایی شد و مانند گوشی های دیگر موتورولا نتوانست بازار خوبی را در بخش موبایل به دست بیاورد و هنوز آن انتظاراتی که از این شرکت می رفت برقرار نشد.

بعد از معرفی آن گوشی ما شاهد اسمارت فون های زیادی از سوی موتورولا بوده ایم که توانسته اند بازار بسیار خوبی برای شرکت موتورولا به دست بیاورند، سری ریزر که یکی از موفق ترین سری های ممکن برای موتورولا به حساب می آید و با فروش بسیار بالا توانست رقبای خود را شکست دهد.

پرچمدار جدید موتورولا به احتمال زیاد زیر مجموعه سری Z خواهد بود و گفته می شود این سری یکی از جذاب ترین گوشی های ممکن برای این شرکت بزرگ خواهد بود که راه جدیدی را در بازار گوشی های هوشمند به دست آورده است.

شرکت موتورولا با عرضه سری ریزر فولد بسیار در بازار گوشی های هوشمند محبوبیت خاصی را به دست آورد و در نهایت توانست به طور کامل و شگفت انگیزی به یکی از برترین تولیدکنندگان تلفن همراه بین برند های معتبر دنیا همچون سامسونگ و اپل تبدیل شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر