پس زمینه سفارشی گوگل Meet برای کاربران عرضه شد

پس زمینه سفارشی گوگل Meet برای کاربران عرضه شد

گوگل قابلیت تغییر پس زمینه کاربرانی که در تماس های ویدیویی از برنامه گوگل میت استفاده می کنند اضافه شده و کاربران این نرم افزار فوق العاده و بسیار هیجان انگیز می توانند از ویژگی های خاص و بسیار هوشمندانه این فناوری برای زیباتر کردن تماس های خود استفاده کنند.

این قابلیت باعث می شود تا کاربران از پس زمینه های مناسب و جذابی برخوردار باشند و همین موضوع باعث می شود تا کاربران این نرم افزار برای تماس های ویدیویی در هر شرایط و مکان هایی استفاده کنند و بدون اینکه پس زمینه آنها نمایش داده شود و نسبت به موقعیت خود می توانند پس زمینه مناسب را انتخاب کنند.

پس زمینه های سفارشی در سیستم عامل های ویندوز و مک در دسترس هستند و کاربران این سیستم عامل می توانند از این ویژگی بسیار جذاب و فوق العاده استفاده کنند، همچنین برای استفاده از این ویژگی باشد نرم افزار های گوگل کروم و نرم افزار میت را در سیستم خود نصب داشته باشید.

پس زمینه سفارشی گوگل Meet برای گوشی های موبایل هنوز در دسترس نیز و کاربران موبایل به زودی به این بروزرسانی دسترسی خواهند داشت و طبق گفته های گوگل کاربران این پلتفرم منتظر باشند به زودی از سوی شرکت گوگل برای آنها عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

استفاده از این ویژگی ها نیازمند هیچ افزونه و نرم افزار خاصی نمی باشد و همین سادگی و بدون نیاز به هیچ نرم افزاری برای استفاده از قابلیت های هوشمندانه و ایده آل از سوی این کار باعث شده تا شاهد حالت های جذاب و بسیار فوق العاده از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری باشیم.

پس زمینه سفارشی گوگل Meet

پس زمینه سفارشی گوگل Meet

برای انتخاب تصاویر پس زمینه دو نوع حالت وجود دارد، در نوع اول کاربر می تواند از لیست عکس های خود که در سیستم دارد و یا می خواهد از آنها برای عکس های پس زمینه استفاده کند بر روی برنامه آپلود می کند و از آنها برای پشت تصویر خود استفاده می کند.

نوع دوم نیز به صورت خودکار در داخل سیستم وجود دارد که باعث می شود تا کاربران به دلخواه از بین عکس های پیشنهادی گوگل یکی را انتخاب کنند، طبق گفته گوگل عکس های داخل این برنامه بسیار کم می باشد و به مدت ۷ روز دیگر عکس های جذاب و جدیدی به این برنامه اضافه خواهند شد که حالت های اداری و رسمی نیز در بین این تصاویر نیز موجود خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر