پشتیبانی اپل واچ ۶ از تشخیص سلامت روان

نسل جدید اپل واچ بر کارکرد های سلامت روان متمرکز خواهد شد. به گفته جان پروسر، اپل واچ ۶ از سنسور های عملکرد تشخیص سلامت روان با دقت بالا استفاده خواهد کرد.

حملات ترس که حملات اظطراب حاد هم نامیده می شود. ناگهان بیماری زمان که بیماری ناگهانی در مصرض نارحتی شدید قرار می گیرد که ممکن است سفت شدن قفسه سینه، نفس نفس، تپش قلب، تعریق، ناراحتی معده، رزش، بی حسی دست و پا، احساس مرگ و احساس ولع و یا از دست کنترل باشد.

اپل واچ 6

هیچ دلیل آشکار و یا شرایط خاصی نمی تواند وجود داشته باشد. همچنین این افراد کسانی هستند که در موقعیت های ویژه مانند شلوغی، فروشگاه و در وسایل نقلیه عمومی احساس می کنند. حالت دوم که با حملات ترس همراه هستند، آگورافوبیا نامیده می شود.

مشخصات اپل واچ ۶

طبق آخرین اخبار، پیش بینی می شود اپل واچ ۶ عملکرد تشخیص میزان اکسیژن خون را هم به همراه داشته باشد. اکسیژن خون یک شاخص مهم در سلامتی فرد است. بنابراین افت سطح اکسیژن خون بدن ممکن است نشانگر تنفس شدید یا مشکلات قلبی باشد که در این حالب فرد نیاز به مراقبت پزشکی فوری دارد.

علاوه بر عملکرد تشخیص میزان اکسیژن خون به کاربران کمک می کند تا اعلانات فشار راجع به هیپوکسیمی را دریافت کنند. این فناوری ممکن است در محصولات جدید آینده ظاهر شود و با آپدیت عملکرد الکتروکادیوگرام ECG همراه باشد.

شایعات قبلی همچنین نشان داده است که اپل واچ ۶ از نظارت بر خواب که قادر به سنجس کیفیت خواب، مدت زمان و سایر شاخص های آن را پشتیبانی می کند.

طبق شایعات، اپل واچ ۶ به تراشه S5 مجهز خواهد شد تا عمر باتری بیشتری داشته باشد.

در حال حاضر، اپل واچ ۵ به معیاز صنعت در سلامت قلب، ضبط چرخه قاعدگی، یادآوری نویز و تشیخص افت فشار تبدیل شده استک بنابراین عملکرد های جدید بهداشتی اپل واچ ۶ باعث افزایش جنبه های رقابت خواهد شد.

اپل تایید کرده است که مراسم WWWDC 2020 در ۲۲ ژوئن به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. در این کنفرانس، اپل سیستم عامل جدید iOS 14، سیستم عامل جدید آیپد، مک بوک، تلویزیون و واچ ها را به نمایش خواهد گذاشت. پیش بینی می شود که اپل واچ ۶ هم در کنار آن ها رونمایی شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر