پشتیبانی تلویزیون های سامسونگ از اپل موزیک فراهم شد

پشتیبانی تلویزیون های سامسونگ از اپل موزیک فراهم شد

اپل برای سرویس پخش موسیقی خود علاقه بسیار شدیدی دارد و همین کار باعث پیشرفت چشمگیر و فوق العاده این شرکت شده است و اضافه شدن حالت های بسیار مناسب و زیاد برای این سرویس باعث ایجاد حالتی بسیار مناسب و ایده آل برای اپل بوده است.

از این به بعد شاهد استفاده تلویزیون های سامسونگ از این ویژگی اپل خواهیم بود که در نسل جدید تلویزیون های سامسونگ به کار گرفته خواهد شد و کاربران این شرکت با داشتن گوشی های اپل و یا داشتن حساب کاربری از این سرویس پخش موسیقی استفاده کنند.

اپل تمامی حالت های مناسب و فوق العاده را به وجود آورده و ما شاهد این بوده ایم که تمامی این اتفاقات می تواند حالتی مناسب و خوبی باشد که این شرکت توانایی های مناسب و خوبی را داراست که می تواند به طور کلی تمامی آنها را اجرایی کند.

پشتیبانی تلویزیون های سامسونگ از اپل موزیک یک ویژگی بسیار خاص و جذاب می باشد که کاربران این تلویزیون های هوشمند می توانند در نسل جدید تلویزیون های خود از آنها استفاده کنند که می تواند ویژگی بسیار مناسب و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد و اتفاقی بسیار ویژه و خاصی دارد که با ایجاد یک سیستم عامل مناسب و عالی فراهم خواهد شد.

همچنین بهره گیری از این سرویس بر روی تلویزیون های سامسونگ می تواند مزایای بسیار زیادی برای هر دو طرف داشته باشد و کاربران زیادی وجود دارد که از تلویزیون های سامسونگ استفاده می کنند و در عین حال از حساب کاربری اپل موزیک نیز پشتیبانی می کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
پشتیبانی تلویزیون های سامسونگ از اپل موزیک فراهم شد

پشتیبانی تلویزیون های سامسونگ از اپل موزیک

حالت های به وجود آمده باعث شده تا شایعات زیادی برای همکاری مخفیانه این دو شرکت به وجود بیاید که سامسونگ و اپل این شایعات را به طور کامل رفع کرده اند و باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ توانایی این را خواهد داشت که بتواند حالتی بسیار مناسب و خوبی را به وجود بیاورد.

اپل برای این سرویس از ویژگی های منحصر به فرد و جدیدی بهره می برد که در دیگر سرویس های پخش موزیک وجود ندارد و به نوعی خاص می باشد و همین کار باعث جذب کاربران زیاد برای این پلتفرم موسیقی می شود که کاربران زیادی نیز به همراه دارد.

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم همکاری دو غول بزرگ دنیای فناوری چه حاصلی به همراه خواهد داشت و ویژگی های این سرویس جدید بر روی سیستم های تلویزیون چگونه خواهد بود و آیا شاهد یک پروژه موفقیت آمیز فوق العاده خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر