دونالد ترامپ : پشتیبانی هواوی توسط ارتش چین

دونالد ترامپ : پشتیبانی هواوی توسط ارتش چین

روز چهارشنبه هفته گذشته رویترز گزارش هایی مبنی بر اینکه هواوی توسط ارتش و دولت چین حمایت و مورد پشتیبانی قرار می گیرد گزارش داد، بعد از آن وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا با بررسی های وضعیت فعلی هواوی اینگونه خبر داد.

شرکت هواوی تحت کنترل ارتش دولت چین می باشد و این دولت در نظر دارد با استفاده از این شرکت در تمامی کشور های دنیا نفوذ دارد و می خواهد از نظر سیاسی و اقتصادی برخی از کشور های دنیا را به سلطه خود دربیاورد.

دولت ترامپ اسنادی را به کنگره آمریکا ارسال کرده اند و در آن نام ۲۰ شرکت چینی وجود دارد که مورد حمایت دولت و ارتش چین می باشند، رئیس پنتاگون نیز بخاطر این وضعیت و اتفاقات اعلام کرده است برقراری ارتباط با این شرکت و دولت چین مجازات خودش را خواهد داشت.

پشتیبانی هواوی توسط ارتش چین یک حالت بسیار بد برای تمامی کشور هایی که از این شرکت چینی محصول دریافت می کنند خواهد بود، هواوی نیز برای دفاع از خود اعلام کرده است لیست شرکت های نامبرده شده شرکت های مخابراتی و ارتباطاتی هستند.

شرکت چینی هواوی مورد انتقادات بسیار زیادی بخاطر همین مسئله قرار گرفته است و ما نیز شاهد این بوده ایم که هواوی نسبت به رقبای خود از نظر اقتصادی پیشرفت زیادی داشته است و همین مسئله باعث به وجود آمدن اتفاقات مختلف شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
دونالد ترامپ : پشتیبانی هواوی توسط ارتش چین

پشتیبانی هواوی توسط ارتش چین

دفتر مطبوعاتی کاخ سفید درمورد این اتفاقات هنوز هیچ واکنشی نداده است و همین نیز باعث به وجود آمدن احتمالات مختلف از نوع های مختلف می باشد که این شرکت توانسته آنها را به طور کامل و فوری انجام دهد که واقعا عالی و بسیار جذاب می باشد.

سازمان سیا نیز طبق گفته های رئیس پنتاگون دولت چین و شرکت هواوی را متهم به همکاری بایکدیگر بر سر انجام جاسوسی های مختلف در منطقه و در کشور های دیگر کرده است که باعث به وجود آمدن تنش های سیاسی بسیار بزرگی در آسیا و خاورمیانه می شود.

این روز ها جنگ اقتصادی میان چین و آمریکا بسیار زیاد و بزرگ می باشد و از همین رو هر دو طرف در حال ضربه زدن به یکدیگر هستند و آمریکا برای ضربه زدن به آمریکا شرکت هواوی را انتخاب کرده است که به نظر می رسد یک اتفاق بسیار مناسب و فوق العاده ای برای این شرکت باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر