پشتیبانی واتساپ از قفل صورت به زودی در دسترس خواهد بود

اخیرا آپدیت بتا جدیدی برای واتساپ ارائه شده است. این آپدیت با شماره نسخه v2.20.203.3 همراه است. بر اساس گزارش، این آپدیت ها با چند ویژگی جدید و جالب ارائه می شود. اول از همه، آپدیت ها توانایی پیوستن به تماس های از دست رفته را به همراه ارند. همچنین واتساپ در حال تست جنبه امنیتی برنامه است، این شرکت سعی دارد عملکرد بازکردن قفل صورت را اضافه کند.

پشتیبانی واتساپ از قفل صورت

در حال حاضر، اگر تماس گروهی وجود داشته باشید و تماس را از دست داده باشید، نمی توانید به تماس بپیوندید مگر اینکه فردی در گروه شما را اضافه کند. خوب، به نظر می رسد این قابلیت به زودی در دسترس نخواه بود. نسخه جدی بتا می خواهد امکان پیوستن کاربران به تماس را فراهم کند. به محض مشاهده تماس تلفنی گروهی، اگر تماس همچنان برقرار است و شما می توانید به تماس بپیوندید. به سادگی واتساپ را باز کنید و به شا یک صفحه نمایش داده می شود تا به تماس بپیوندید.

با افزایش تلفن های هوشمند پشتیبانی از بازکردن قفل صورت، اکنون ایجاد تغییراتی برای واتساپ مهم است. این شرکت به دنبال تغییر قفل اثرانگشت به قبل بیومتریک است. اما این بدان معنا نیست که گزینه اثرانگشت دیگر در دسترس نخواهد بود. با توجه به نسخه بتا، واتساپ امکان انتخا هرگونه احراز هویت بیومتریک را که در تلفن هوشمند موجود است، فراهم می کند.

پشتیبانی واتساپ از قفل صورت
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قفل صورت واتساپ از همه گوشی های هوشمند پشتیبانی می کند ؟

در حال حاضر، این ویژگی ها در حال تست هستند و باید به زودی در سطح جهانی عرضه شوند. از هم اکنون، می توانیم تایید کنیم که این آپدیت در حال آمدن است. چیزی که نمی توانیم بگوییم این است که آیا این قابلیت برای همه گوشی های هوشمند در دسترس خواهد بود یا نه.

همه ما می دانیم که کیفیت بازشدن قفل صورت برای تولید کنندگان مختلف متفاوت است. در حالی که برخی ا آنها به عنوان تایید اعتبار معاملات مالی به اندازه کافی تایید شده اند، اما برخی دیگر اینگونه نیستند. ما نمی دانیم که باز کردن قبل واتس آپ سیستم دلخواه را اصلاح می کند یا خیر.

در محاصه ای با Express.co.uk، جیک مور، متخصص امنیت سایبری در ESET، گفت: “هر لایه امنیی اضافی باعث محافظت از یک اکانت می شود، اما اگر رمز ورود هر بار وارد شود، ممکن است زیاد خوشایند نباشد. با این حال، بیومتریک سرعت این روند را افزایش داده و استفاده از برنامه های از طریق تشخیص چهره یا اثرانگشت سریع و آسان است.

“افزودن لایه های امنیتی به بیومتریک به برنامه های درون دستگاه می تواند روشی بسیار مطمئن برای ورود به مکان های شخصی بیشتر تلفن توسط مخربان باشد، به ویژه برای افرادی که ممکن است از رمز های عبور آسان برای حدس زدن استفاده کنند، از جمله این رمز های عبور می توان به تاریخ تولید یا موارد مشابه جز رمز عبور اصلی هستند که توصیه می شود به هیچ عنوان از آنها استفاده نکرده و همیشه بعد از تمام شدن کارشان با تلفن از قفل شدن آن اطمینان حاصل کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر