پلی استیشن ۵ : پشتیبانی از کنترل صدا و باز خورد ویبره جدید در کنترلر ها

پلی استیشن ۵ : پشتیبانی از کنترل صدا و باز خورد لرزشی جدید در کنترلر ها

سونی در حال تولید نسل بعدی کنسول بازی خود با نام پلی استیشن ۵ است. با وجود اینکه هنوز با عرضه رسمی هنوز فاصله دارد، اما این محصول قبلا چندین بار فاش شده است و هر بار بخش های اطلاعاتی را فاش می کند. پس از طراحی بالقوه کنسول، پتنت جدیدی از کنترلر PS5 بصورت آنلاین منتشر شده است. برای کسانی که از این موضوع غافل هستند خاطرنشان می کنم، سونی کنترل کننده پلی استیشن خود را هر ساله دوباره اضافه می کند و ویژگی های جدیدی را با هر بار تکرار اضافه می کند. با استفاده از پلی استیشن ۴، این برند دکمه لمسی و اشتراک گذاری را روی کنترلر دوال شوک اضافه کرد.

دسته پلی استیشن ۵ برای آمدن با پشتیبانی کنترل صدا

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پلی استیشن 5

به نظر می رسد شرکت ممکن است پشتیبانی از کنترل صدا را برای پنجمین تکرار دوال شوک های خود منتقل کند. اگر به تصاویر ثبت شده انحصاری را نگاه کنید بلندگو و میکروفونی را مشاهده خواهید کرد که ممکن است گیمر ها برای دادن دستورات صوتی از آن استفاده کنند. پشتیبانی از کنترل صدا قطعا یک افزودنی کامل برای کنترلر خواهد بود. کاربران می توانند جنبه های مختلف سیستم خود مانند روشن یا خاموش کردن آن و دسترسی به بازی ها را کنترل کنند. همچنین می توان برای بازکردن برنامه ها فقط با دستورات صوتی استفاده کرد. جالب که این محصول از دستیاران صوتی مشابهی مانند الکسا یا سیری برخوردار باشد یا خیر.برای کسانی که غافل شایعات مختلف قبلی نیز حاکی از این است که این شرکت در واقع روی نوعی دستیار هوش مصنوعی کار می کند.

علاوه بر این، کنترلر دوال شوک ۵ محرک های تطبیقی خواهد بود که باعث می شود. این افزودنی جدید بسته به اقدامات موجود در بازی، ارتعاشات را در برابر انگشتان بازیکنان تغییر می دهد. همچنین ممکن است با تکرار جدید کنترلر، عمر باتری بهتری را داشته باشیم. شایان ذکر است که حتی اگر سونی ثبت اختراع را ثبت کرده باشد، ای بدان معنی نیست که محصول نهایی به این شکل ظاهر خواهد شد. به همین دلیل که این نشت و پتنتس مممت است یک دانه نمک حساب شود. از دیگر اخبار مرتبط، یک نشت اخیر نیز به سازگاری عقب اشاره کرده است. این بدان معنی است که کنترلر PS5 با نسل های قبلی پلی استیشن کار خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر