پهباد پاور Egg X معرفی شد : ضبط دوربین با کیفیت ۴K

پهباد پاور Egg X معرفی شد : ضبط دوربین با کیفیت ۴K

شرکت PowerVision به دلیل تولید هواپیما های بدون سرنشین و تجاری در دنیا معروف می باشد و پهباد ها و هواپیما های بدون سرنشین مختلفی را تولید و عرضه کرده است که برای استفاده های تجاری و خدماتی کاربرد های فراوانی دارد.

این شرکت با حضور در نمایشگاه CES2020 محصول جدید خود یعنی پاور Egg X را معرفی کرد که قابلیت های فراوان و زیادی را نسبت به دیگر هواپیما های دیگر مشابه دارد که این محصول را به یکی از بهترین ها تبدیل می کند و در نهایت باعث می شود تا انتخاب اول اکثر رسانه ها و سازمان ها باشد.

طراحی بی نظیر و شکل کلی این محصول بر گرفته از هواپیما های جنگی می باشد که شکل های خاص و شناخته شده ای دارند، این هواپیما قابلیت های بسیار زیادی دارد که باعث شده است تا ما با بهترین نوع ممکن از پهباد های تجاری و خدماتی همراه باشیم.

پهباد پاور Egg X دارای قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده مانند ضبط تصاویر با کیفیت ۴K برای ثبت تصاویر برای صحنه های فیلمبرداری و ساخت انواع مستند ها کاربردی تر می باشد. همچنین این محصول برای رساندن کالا هایی با وزن ۵ کیلوگرم توانایی را دارد تا مسافت ۵۰۰ کیلومتر را طی کند.

همچنین این پهباد مجهز به هوش مصنوعی می باشد که مسیر ها را به خوبی تشخیص می دهد برای تحویل دادن محصولات و وسیله مورد نظر بسیار کاربردی تر می باشد و این امکان وجود دارد که شرکت بزرگ آمازون از این محصولات برای خدمات دهی استفاده کند.

پهباد پاور Egg X معرفی شد : ضبط دوربین با کیفیت 4K

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پهباد پاور Egg X قدرتمندترین پهباد دنیا

دوربین این محصول به قابلیت های متوعی مجهز می باشد که برای کیفیت بالای این محصول کمک بسیار زیادی مانند تشخیص چهره و حالت های مختلف فیلمبرداری را دارا می باشد که قطعا باعث خواهد شد این محصول را یکی از بهترین ها معرفی کنیم.

این پهباد برای استفاده های نظامی نیز خوب می باشد و توانایی این را دارد که بتواند در بخش های مختلف جنگی برای یک کشور بسیار مفید باشد و مانند یک نگهبان بسیار کارآمد تر و بسیار کم هزینه تر باشد و خطرات انسانی نداشته باشد مفید واقع شود.

هنوز پرواز این محصول را ندیده ایم و رویداد CES2020 این اجازه را نداده است که این محصول بتواند به صورت آزمایشی شروع پرواز کند. این پهباد با قیمت اولیه ۸۹۹ دلار به فروش خواهد رسید و گفته می شود برای تمامی بازار های موجود در تمامی نقاط دنیا ارسال خواهد شد.

پهباد پاور Egg X از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و می توان گفت این محصول را یکی از جالب ترین و جذاب ترین محصولات موجود در دنیای فناوری و تکنولوژی در سال ۲۰۲۰ یاد آوری می کنتد که قطعا جالب خواهد بود.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر