پهنای باند رایگان انگلیس برای افراد صادر نمی شود

پهنای باند رایگان انگلیس برای افراد صادر نمی شود

بعد از شیوع ویروس کرونا در کشور های مختلف از جمله ایران برخی از شرکت های اینترنتی دست به تغییراتی در سرویس های خود زدند و شروع به عرضه اینترنت رایگان برای برای کاربران خود کرده اند که آنها را تشویق به ماندن در خانه هایشان بکنند.

امروز نیز در کشور انگلستان بحث های زیادی به وجود آمده است که برخی ادعا دارند این اینترنت رایگان برای افراد و کاربران انگلیسی صادر شود و برخی نیز می گویند نباید این اتفاق بیافتد، یک اختلاف بزرگ در این کشور به وجود آمده است.

ارائه دهندگان اینترنت در انگلیس (ISP) عرضه اینترنت رایگان برای کاربران انگلیسی را رد می کنند که این باعث می شود تا شاهد این باشیم که این کشور هنوز در جنگ بین ارائه دهندگان اینترنت و دولت می باشد که نمی خواهند از حق خود بگذرند.

با وجود اینکه هنوز پهنای باند رایگان انگلیس راه اندازی نشده است اما برخی از افراد و ارائه دهندگان بر روی سرعت پایین اشاره دارند که بسیار تاسف بار می باشد که کشوری در این حد پیشرفته در زمینه ارتباطات و اطلاعات دچار اینگونه گرفتاری هایی شده است.

ارائه دهندگان اینترنت در این کشور اعلام کرده اند فقط برای افراد بزرگسال و کهن سال اینترنت عرضه خواهد شد یعنی برای افرادی که سن آنها بالای ۵۰ باشد اینترنت رایگان عرضه خواهد شد که این کار هم ارزشش را ندارد، چون افراد بالای ۵۰ سال به مراتب خیلی کمتر از افراد میانسال به اینترنت نیاز دارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پهنای باند رایگان انگلیس برای افراد صادر نمی شود

عدم عرضه پهنای باند رایگان انگلیس

دولت انگلیس نیز اعلام کرده است به زودی با ارائه دهندگان اینترنت در حال گفت و گو و مذاکره می باشد و گفته می شود که قرار است به زودی شاهد اتفاقاتی باشیم که تابحال به وجود آمده است و قرار است اینترنت رایگان در بریتانیا عرضه شود.

دلیل اینکه ارائه دهندگان اینترنتی در انگلستان این وضع را قبول ندارند بخاطر پایین بودن سرویس های آنها می باشد و نگران از اینکه با رایگان کردن اینترنت، پهنای باند به طور عجیب غریب دچار افت شود و در نتیجه شاهد افت در برخی از سرور های این کشور خواهیم بود.

هنوز به طور کامل مشخص نشده است چند گیگ و یا تا چه مدتی اینترنت رایگان عرضه خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که دولت انگلستان برای افراد جامعه خود چه رفتار هایی را انجام خواهد داد، یادتان نرود ما خودمان تا ۷ فروردین اینترنت ۱۰۰ گیگ رایگان داریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.