پوشش رویداد WWDC 2020 اپل توسط سایت سیم پو

پوشش رویداد WWDC 2020 اپل توسط سایت سیم پو

حالا بعد از گذشت یکسال بار دیگر به کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل سال ۲۰۲۰ رسیده ایم و این بار نسبت به سال های گذشته شاهد یک حالت عجیب و غیر منتظره هستیم که بخاطر شیوع ویروس کرونا این رویداد از حالت حضوری به آنلاین تغییر پیدا کرد.

این رویداد حالا به صورت آنلاین خواهد بود و قرار است در این رویداد اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای درمورد محصولات جدید اپل بیافتد و ما نیز شاهد رونمایی و معرفی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری شرکت اپل خواهیم بود.

این رویداد به صورت آنلاین و در تاریخ ۲ تیر یعنی فردا ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد و تیم سیم پو به طور کلی این رویداد را پوشش خواهد داد و قطعا اتفاقات و حالت های بسیار جذابی را از سوی اپل شاهد خواهیم بود.

پوشش رویداد WWDC 2020 اپل که یکی از مهم ترین و سخت ترین وظیفه های یک سایت خبری می باشد، و تیم سیم پو قرار است این رویداد را به صورت زنده مورد پوشش قرار دهد و امیدوار هستیم که بتوانیم به بهترین شکل ممکن این رویداد را پوشش دهیم.

در این رویداد محصولات جذابی از سوی اپل عرضه خواهد و یکی از جذاب ترین و البته مهم ترین محصولی که توسط اپل رونمایی خواهد شد سیستم عامل iOS 14 می باشد که دارای حالت ها و قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
پوشش رویداد WWDC 2020 اپل توسط سایت سیم پو

پوشش رویداد WWDC 2020 اپل

تقریبا می توان گفت این رویداد یکی از جذاب ترین کنفرانس های موجود در سال می باشد که افتخار آنرا داریم که به طور کامل آنرا پوشش دهیم و امیدواریم شما کاربران نیز با مراجعه کردن به این بخش به قابلیت ها و بخش های این رویداد مراجعه کنید.

رویداد WWDC اپل در سایت و کانال رسمی این شرکت در یوتیوب آماده پخش خواهد و شما می توانید نسبت به دسترسی های متفاوت خود از یکی این حالت ها وارد رویداد شوید و به طور کامل و با زبان انگلیسی آنرا مشاهده کنید.

تیم سیم پو نیز قصد دارد تا با وارد شدن به بخش لایو آپارات این رویداد برای اولین بار پوشش خواهد داد و امیدواریم شما عزیزان نیز ما را همراهی کنید تا بتوانید یک رویداد بسیار جذاب و با زبان فارسی مشاهده کنید و ما هم با کیفیت و قدرت بسیار بالا در کنار شما باشیم. آدرس کانال رسمی سیم پو در آپارات که ویدیو رویداد در آن برگزار خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر