پوکو ایکس ۳ جی تی به زودی رونمایی می شود

شیائومی اوایل این هفته گوشی های هوشمند سری ردمی نوت ۱۰ خود را در چین رونمایی کرد. سری ردمی نوت ۱۰ در کشور چین شامل دو گوشی ردمی نوت ۱۰ فایو جی و ردمی نوت ۱۰ پرو فایو جی خواهد بود. ردمی نوت ۱۰ فایو جی با نام ردمی نوت ۱۰ فایو جی و ردمی نوت ۱۰ تی ارائه می کند. حالا هم گزارش جدیدی از Kacper Skrzypek نشان می دهد که شیائومی ردمی نوت ۱۰ پرو فایو جی با نام تجاری جدید یعنی پوکو ایکس ۳ جی تی به هند می آید. این فاش کننده در افشار خبر های شیائومی سابقه خوبی دارد.

Kacper اسکرین شات هایی را در توییتر خود منتشر کرد. این اسکرین شات ها از صفحه پشتیبانی پوکو ایکس ۳ جی تی در وب سایت رسمی شیائومی گرفته شده است. این فاش کننده اشاره کرده که پوکو ایکس ۳جی تی همان ردمی نوت ۱۰ پرو فایو جی با نامی جدید است.

پیش از این سری پوکو ایکس ۳ شامل دو گوشی پوکو ایکس ۳ و پوکو ایکس ۳ پرو بود ولی حالا طبق شایعات یک دستگاه دیگر با عنوان پوکو ایکس ۳جی تی تحت این سری قرار است رونمایی شود. با توجه به پسوند نام دستگاه جدید احتمالا بعد از این این پسوند را در دیگر سری های این برند شاهد باشیم. پوکو ایکس ۳جی تی همانند ردمی K40 گیمینگ در قلب پردازش های خود پردازنده دیمینسیتی ۱۲۰۰ را خواهد داشت.

پوکو ایکس 3 جی تی

بیشتر گوشی های هوشمند شیائومی با پردازنده دیمنسیتی تحت برند پوکو وارد بازار هند می شود. بعد از پوکو ام ۳ پرو فایو جی که با دیمنسیتی ۷۰۰ وارد بازار این کشور شد حالا نوبت پوکو ایکس ۳جی تی با پردازنده دیمنسیتی ۱۲۰۰ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر