پچ امنیتی سپتامبر ۲۰۲۰ برای گلکسی M31 آپدیت می شود

سامسونگ گلکسی M31 از ابتدای امسال با اندروید ۱۰ و پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۰ منتشر شد. چندین ماه بعد، سامسونگ پچ امنیتی آوریل ۲۰۲۰ را برای این گوشی هوشمند منتشر کرد. اکنون این شرکت کره ای شروع به کار روی آپدیت جدیدی کرده است که دارای شماره مدل M315FXXU2ATI4 است.

پچ امنیتی سپتامبر ۲۰۲۰ برای گلکسی M31 آپدیت می شود

سامسونگ در کنار آپدیت جدید، ضمن اینکه ویژگی های جدید از قبیل رفاه دیجیتالی، مراقبت از دستگاه، کنترل والدین، در رفاع دیجیتال، حرکات ناوبری و تغییر نماد ها و رنگ ها را با پچ امنیتی سپتامبر ۲۰۲۰ ارتقا داده است. همچنین باعق بهبود حالت شب هم می شود. همچنین حرکات ناوبری جدید و ویژگی جدید حذف شده ها را برای مخاطبین به ارمغان می آورد.

گلکسی M31s

سرانجام، عملکرد حرکت تکی اکنون در گلکسی M31 به دوربین منتقل شده است. همراه با آن، آپدیت رابط کاربری One UI 2.1برای گلکسی M31 ]ا در هند موجود است و به زودی در سایر مناطق هم در دسترس خواه بود. این یک آپدیت استیبل یا همان پایدار است و بتا نیست و به همین خاطر به کاربران توصیه می شود آن را دانلود کنند.

و دستگاه خود را در اسرع وقت به آن آپدیت کنند. این آپدیت مبتنی بر اندروید ۱۰ است و مثل تمام آپدیت های دیگر OTA است. عرضه این آپدیت برنامه ریزی شده است و به همین خاطر ممکن است رسیدن آن به برخی از دستگاه ها مدتی طول بکشد.

گلکسی M51

این آپدیت بهینه سازی نرم افزار را به ارمغان می آورد و نوید می دهد تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد. در کنار تمام بهینه سازی ها، ضمن اینکه نسخه نرم افزرا را از بین می برد، امنیتی و عملکرد دستگاه هم را بهبود می بخشد. همچنین بسیار از باگ ها را که در آپدیت قبلی گزارش شده بود، برطرف می کند.

طبق معمول، کاربران باید قبل از اقدام به آپدیت، از داده ها و فایل های خود نسخه پشتیبانی تهیه نند. همچنین لازمه به ذکر است که این آپدیت به طور همزمان برای همه M31 ها عرضه نشده است، پس اگر تا به حال این آپدیت را دریافت نکرده اید کافی است کمی صبر پیشه کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر