پیدا کردن اطلاعات اکانت بیزینس اینستاگرام

پیدا کردن اطلاعات اکانت بیزینس اینستاگرام

حساب های کاربری متفاوتی در اینستاگرام وجود دارد و همیشه شاهد این بوده ایم که این حساب های کاربری با انواع موضوع های مختلف ساخته شده اند که هرکدام از آنها برای موضوعات مختلف ایجاد شده اند که تجربه کاربری جذابی به کاربران منتقل می کند.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با اینکه بتوانید اطلاعات و مشخصات حساب های کاربری که در بخش بیزینس یا همان کاری ساخته شده اند را برای شما آموزش دهیم تا بتوانید از این طریق به اطلاعات و مشخصات حساب کاربری آن دسته از حساب های کاربری دسترسی داشته باشید.

برای اینکه به این بخش دسترسی داشته باشید در اولین مرحله به نرم افزار اینستاگرام مراجعه خواهید کرد و بعد روی اکانتی که می خواهید مشخصات و اطلاعات آنرا به دست بیاورید را از این بخش مشاهده خواهید کرد.

بعد از وارد شدن به داخل حساب کاربری در قسمت بالایی سمت راست دکمه سه نقطه وجود دارد که می تواند با کلیک کردن بر روی آن برخی از گزینه هایی که خود اینستاگرام به صورت دلخواه قرار داده را مشاهده کنید که قابلیتی ها و منو  های متفاوتی وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در میان این گزینه ها یک گزینه با نام About This Account وجود دارد که می توانید با مراجعه به این گزینه به یک بخش دیگری منتقل خواهید شد که در داخل آن اطلاعات متنوعی درمورد حساب کاربری وجود دارد که در کدام زمان ساخته شده است.

در این شاهد گزینه های بسیار زیادی هستیم که یکی از آنها که در بخش بالایی قرار دارد اشاره به زمان افتتاح حساب کاربری و تاریخ و ماه را مشاهده خواهید کرد، علاوه بر این بخش شاهد اطلاعات حساب های کاربری که این حساب آنها را تگ کرده و بیشتر به آنها لینک داده است را مشاهده می کنید.

علاوه بر این حالت شاهد این خواهیم بود که این حساب کاربری از اول نام خود را تغییر داده است و چه نام هایی را برای این حساب کاربری در نظر گرفته شده است و تغییر داده شده است را مشاهده خواهید کرد، هر نظر و سوالی دارید باما به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر