پیشرفت اپل سیری در بخش گفت و گو با کاربران

پیشرفت اپل سیری در بخش گفت و گو با کاربران

شرکت اپل به صورت رسمی اعلام کرده است یک استارتاپ جدیدی را خریداری کرده اند تا بتوانند از آن طریق برای دستیار صوتی خود یعنی اپل سیری قدرت بسیار زیادی اضاقه کنند و همین نیز باعث شده است تا شاهد اتفاقات جدیدی باشیم.

این شرکت بر روی زبان های طبیعی و انواع زبان های رسمی دنیا تحقیق می کند و قرار است به طور رسمی به اپل کمک بکند تا بر روی پروژه سیری بهترین عملکرد را داشته باشند و بتوانند برای اینکه تمامی کاربران از آن استفاده کنند نهایت استفاده را داشته باشند.

یک استارتاپ کوچکی در ایرلند وجود دارد که از سال ۲۰۱۲ شروع به فعالیت کرده است و از امسال به طور رسمی به یکی از حوزه های اپل پیوسته است و قرار است برای پیشبرد اهداف این شرکت آمریکایی قدرتمند کمک بکند و برای توسعه دستیار صوتی اپل کمک کند.

پیشرفت اپل سیری قطعا برای اپل یک مزیت محسوب خواهد شد و قرار است در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات و قابلیت های بسیار جذاب و خاصی از سوی این شرکت قدرتمند آمریکایی برای عرضه این دستیار صوتی شاهد باشیم که وجود داشته است.

اپل استارتاپ های کوچک زیادی را خریداری می کند و هیچکدام از آنها را معرفی نمی کند و دلیل آن نیز وجود برخی از اتفاقات می باشد که باعث شده است تا این شرکت را به یکی از قدرتمندترین کمپانی های موجود دنیای فناوری نامید که طرفداران بسیار زیادی نیز از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است.

پیشرفت اپل سیری در بخش گفت و گو با کاربران

پیشرفت اپل سیری

اپل این دستیار صوتی را به هوش مصنوعی قدرتمندتر تبدیل خواهد کرد تا کاربران بتوانند با بهره گیری از آن و مشورت های بسیار خاصی که نسبت به درخواست فرد داده می شود عملیات خود را اجرایی کنند و همین نیز باعث خواهد شد تا اتفاق جالبی بیافتد.

دستیار صوتی سیری با پیشرفت قابل توجهی نسبت به سال های گذشته داشته است و همین امر باعث شده است تا قدرت حرف زدن و برقراری ارتباط با این دستیار صوتی هوشمند باشیم که مانند یک انسان با فرد مورد نظر ارتباط برقرار می کند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم اپل برای توسعه و پیشرفت این دستیار صوتی قدرتمند خود چه پروژه هایی را اجرایی خواهد کرد و شاهد چه کاربرد هایی و قابلیت های متنوعی از سوی این شرکت قدرتمند حوزه فناوری و تکنولوژی دنیا خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر