تست دریفت پورشه تایکان در پیست نورنبرگ انجام گرفته است

تست دریفت پورشه تایکان در پیست نورنبرگ انجام گرفته است

شرکت پورشه بلاخره دست به کار شده و آخرین نسخه خود را مورد تحلیل و تست های اولیه رانندگی قرار داد و ما نیز شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت ایتالیایی بودیم که نمره خوبی نیز کسب کرد.

پورشه روی خودروی تایکان بهترین فعالیت ممکن را از خود به نمایش گذاشت و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده هوشمندانه هستیم که از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای ارائه داده شده است که واقعا خاص و فوق العاده جذاب می باشد.

این خودرو تست را با موفقیت بسیار بالا و زیاد توانست با موفقیت انجام دهد و در نهایت شاهد موفقیت نهایی و همچنین برتری خاص این شرکت نسبت به رقبای خود در تمامی سطوح هستیم که از سوی شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای پورشه برای این شرکت ارائه داده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تست دریفت پورشه تایکان در پیست آلمان با موفقیت کامل انجام گرفت و بر روی زمین لغزنده نیز تست شد که با موفیت کامل این مرحله را پشت سر گذاشته و ما نیز شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده هوشمندانه از سوی این شرکت شده ایم.

قابلیت هایی که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد و این نشان دهنده موفقیت بیش از حد پورشه در ساخت خودرو با استطحکاک فوق العاده قدرتمند می باشد که توانایی های قابل قبول و بسیار مناسبی خواهیم بود.

تست دریفت پورشه تایکان در پیست نورنبرگ

Retera این رکورد را در یک چرخ متحرک واقعی تایکان ثبت کرد که در دو نسخه ۴۰۲ یا ۴۶۹ اسب بخاری با باتری ۷۹.۲ کیلووات ساعت یا ۹۳.۴ کیلووات ساعت موجود است (پورشه مشخص نکرد که). او این کار را در مرکز Hockenheimring پورشه در یک دایره رانش ۲۰۰ متری (۶۵۶ فوت) انجام داد که برای حفظ عمر لاستیک و رانش با سرعت پایین آبیاری شده است – به طور متوسط حدود ۲۹ مایل در ساعت برای رکورد تایکان.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر