پیش نمایش نوکیا ۹.۳ و نوکیا ۷.۳ که احتمالا در سپتامبر رونمایی می شوند

پیش نمایش نوکیا ۹.۳ و نوکیا ۷.۳ که احتمالا در سپتامبر رونمایی می شوند

نوکیا یکی از قدیمی ترین نام های بازار تلفن، در تلاش است تا با مدل های جدید خود سهمی از بازار را به دست آورد. در حالی که رقبای این برند افسانه ای در بازار حاکم هستند، HMD گلوبال هم قصد ندارد از این موضوع دور شود. شاید نه به این زودی اما این شرکت قصد دارد در آینده دستگاه پرچمدار خود را رونمایی کند.

علاوه بر این مدل دیگری با قیمت کمتری هم در کار خواهد بود. مهندسان نوکیا، که قبل از این ها کار خود را روی پرچمداران جدید آغاز کرده اند. آنها در محاسبه چگونگی به دست آوردن بهترین محصول با مقرون به صرفه ترین هستند.

تصور می شود این وضعیت در مقیاس با شرکت های دیگر یک کارت برنده مهم برای نوکیا است. برخی از گزارش ها هم این طور عنوان می کنند که مدل های جدید نوکیا با نام های نوکیا ۹.۳ و نوکیا ۷.۳ به زودی عرضه می شوند.

نوکیا ۹.۳ و نوکیا ۷.۳ چه زمانی رونمایی می شوند؟

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نوکیا 7.3

HMD گلوبال که هنوز پاسخی به مدل های پرچمدار منتشر شده در سال ۲۰۲۰ نداده است، به نظر می رسد این دوره را پشت سر بگذارند. این شرکت ماه های آگوست و سپتامبر را برای رونمایی دستگاه های جید پیش بینی کرده است که می توان گفت موج دوم را برای تلفن های هوشمند رده بالا بنامیم.

در این بازه، نوکیا ۹.۳ باید منتشر شود. این دستگاه رقیب احتمالی، سری گلکسی نوت، هواوی میت ۴۰ و گوگل پیکسل ۵ است. البته نباید سری آیفون ۱۲ را که آینده نزدیک توسط اپل رونمایی می شوند نادیده گرفت. نوکیا ۹.۳، زمانی که در ماه اوت با سپتامبر رونمایی می شود، ممکن است مجبور به رقابت با همه این تلفن های هوشمند باشد!

اگر چه مقامات HMD جهانی ممکن است در حال حاضر اوت یا سپامبر را در نظر بگیرند، اما آنها از عدم قطعیت در وضع موجود در جهان می ترسند. همه گیری کرونا ویروس بدون توقف همچنان به رشد خود ادامه می دهد و شیوه های قرنطینه ای که در بسیاری از کشور های جهان وجود دارد این شرکت را به کام ترس کشانده است.

بنابراین حتی اگر شایعات به سه ماهه سوم اشاره داشته باشند، قبول این که چه اتفاقاتی در پیش خواهد بود، دشوار است. مطمئنا ما در مورد این دستگاه در هفته های آتی اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد که در اولین فرصت شما را هم از این اطلاعات کسب شده آپدیت خواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع nokiapoweruser

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر