پین کردن کامنت در اینستاگرام برای کاربران عرضه شد

پین کردن کامنت در اینستاگرام برای کاربران عرضه شد

اینستاگرام همیشه جزو نرم افزار هایی بوده که حالت های بسیار مناسب و جذابی را در اختیار کاربران خود قرار داده و همین کار باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ویژه برای این شبکه اجتماعی پرطرفدار شده که واقعا شاهد حالت های مناسب و خوبی از این شرکت هستیم.

این نرم افزار قابلیت های بسیار جدیدی را به سیستم خود اضافه کرده و یکی از همین روش ها ایجاد حالت پین کردن کامنت ها می باشد که در ماه های گذشته به صورت تستی در دسترس قرار گرفته بود که از امروز به طور کامل در اختیار کاربران قرار داده شد.

این کار باعث می شود تا شما کامنت های هدفمند و جدیدی را پیش رو داشته باشید و همچنین قابلیت این را دارید که بتوانید برخی از کامنت هایی که مورد نظر شما هستند را پین کنید تا هدف بندی و تقسیم بندی مناسبی را از کامنت های خود به وجود بیاورید.

پین کردن کامنت در اینستاگرام بسیار خاص و ویژه می باشد و به نوعی می توان گفت یک اتفاق بسیار مناسب و فوق العاده ای می باشد که این شرکت برای کاربران خود به وجود آورده که تمامی آنها می توانند با استفاده از این حالت هدفمندی های متفاوت و زیادی را برای کامنت های خود انتخاب کنند که بسیار مناسب و خاص و البته فوق العاده می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
پین کردن کامنت در اینستاگرام برای کاربران عرضه شد

پین کردن کامنت در اینستاگرام

زیاد شدن کامنت ها و انبوه آنها باعث ایجاد ترافیک و زمان بر شدن رسیدگی به تمامی آنها می شود که کاربر این قابلیت را دارد که بتواند به طور کلی از این حالت مناسب استفاده کند و توانایی های متفاوت زیادی را در اختیار داشته باشد.

این حالت به صورت آپدیت درون برنامه ای عرضه خواهد شد و دیگر نیازی به دانلود نسخه جدید این نرم افزار نمی باشد، این حالت به صورت یک پلاگین با حجم بسیار کم برای تمامی کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار اضافه خواهد شد.

الگوریتم نوشته شده برای این حالت توسط تیم برنامه نویسی اینستاگرام انجام گرفته که باعث به وجود آمدن حالتی بسیار مناسب و فوق العاده می باشد که این شرکت توانسته این حالت و قابلیت بسیار مناسب و خاص را برای تمامی کاربران خود به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر