چاپ عکس های گوگل فوتو از ۳۰ ژوئن لغو می شوند

چاپ عکس های گوگل فوتو از ۳۰ ژوئن لغو می شوند

گوگل طبق بیانیه ای که امروز صادر کرده است، از تاریخ ۳۰ ژوئن یعنی تا ۹ روز دیگر این سرویس که برای کاربران در بخش چاپ راه اندازی شده بود لغو خواهد شد و قرار است یک سرویس جایگزین دیگر برای این حالت از سوی گوگل منتشر شود.

شرکت گوگل برای کاربران خود از حمایت های بسیار زیاد و فوق العاده ای استفاده می کند و همین نیز باعث پیشرفت چشمگیر این شرکت نسبت به دیگر کمپانی های حوزه فناوری می باشد که البته تمامی این خدمات بخاطر کاربران می باشد.

این سرویس گوگل که از هوش مصنوعی بهره می برد و از روی سرویس گوگل فوتوز عکس هایی که کاربران گرفته اند را چاپ می کند حالا قرار است لغو شود و به احتمال زیاد یک سرویس دیگر و جایگزین برای آن ایجاد شود.

چاپ عکس های گوگل فوتو با هزینه ماهانه ۸ دلار برای ۱۰ تصویر از کاربران دریافت می کند و کاربرانی که از این سرویس گوگل استفاده می کنند می توانند درخواست چاپ عکس های گرفته شده خود را با هزینه بسیار پایین دهند که به نظر یک راهکار جذاب می باشد.

حالا بعد از مدت کوتاهی که این سرویس از سوی گوگل راه اندازی شد این شرکت اعلانیه لغو این حالت را صادر کرده است و هنوز خبر کاملی درمورد اینکه دلیل لغو این سرویس چه می باشد و آیا قرار است جایگزین داشته باشد مشخص نیست.

چاپ عکس های گوگل فوتو از 30 ژوئن لغو می شوند

لغو چاپ عکس های گوگل فوتو

گوگل این حالت را به امید اینکه کاربران زیادی داشته باشد راه اندازی کرد و در ماه اولیه رشد مناسبی داشت اما بعد از گذشت چند ماه شاهد افت کاربران بودیم که هنوز دلیل این موضوع هم مشخص نیست باید منتظر اعلام نهایی گوگل باشیم.

سرویس چاپ گوگل فوتوز از ماه فوریه راه اندازی شد و در شهر های ملبورن استرالیا، نیویورک آمریکا و لندن انگلیس به صورت تستی انجام گرفت و کاربران این شهر ها می توانستند به این بخش دسترسی داشته باشند و از قابلیت های آن استفاده کنند.

در کل باید منتظر بمانیم و ببینیم که گوگل چه اقداماتی برای این سرویس در نظر دارد و قرار است چه خدماتی را برای کاربران خود بجای این سرویس اعلام کند یا اصلا هیچ سرویسی به این نام توسط گوگل راه اندازی نخواهد شد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر