چت صوتی جدید تلگرام برای رقابت با کلاب هاوس راه اندازی شد

تیم پیام رسان محبوب تلگرام یک آپدیت بزرگی ارائه کرده است. نوآآوری اصلی چت صوتی ۲.۰ یا همانطور که سازندگان آن را گفتند چت صوتی روی استروئید ها است.

چت های صوتی در دسامبر سال ۲۰۲۰ در گروه های تلگرامی ظاهر شدند. با آپدیت جدید، می توان آنها را در کانال ها هم ایجاد کرد و تعدا شنودگان اکنون نامحدود است.

علاوه بر این چت های صوتی اکنون می توانند به عنوان پادکست ذخیره شوند، شنودگان می توانند دست خود را بالا ببرند تا در بحث شرکت کنند، و سخرانرانان می توانند از طریق کانال های خود به چت متصل شوند.

همچنین ابزار های جدیدی برای برگزار کنندگان وجود دارد. سرپرستان گروه ها و کانال های عمومی می توانند لینک های دعوت را ایجاد کنند که بلافاصله گپ صوتی را باز می کنند، می توانند لینک های جداگانه ای برای سخرانان و شنودگان ایجاد کنید.

از دیگر نوآوری ها می توان به قالیت خنثیسازی سریع حمل و نقل اشتباه اشاره کرد، از جمله با انتخاب یک گپ دیگر، کاربران اکنون می توانند پیام های صوتی طولانی را از همان مکان کاربر رونمایی شروع کنند.

آموزش ایجاد اسکریت چت در تلگرام

پیام رسان تلگرام جزو محبوب ترین پیام رسان های قوی و قدرتمند در دنیا می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد که البته ناگفته نماند قابلیت های بسیار جذاب و عالی می باشد که باعث می شود تا کاربران زیادی برای استفاده از این نرم افزار اقدام کنند.

حالت های بسیار متنوع و قدرتمند این پیام رسان باعث می شود تا کاربران زیادی اعتماد خاصی به این نرم افزار دارند که حتی شاهد خرید و فروش و برخی از اقدامات مالی هستیم که از سوی کاربران در این پیام رسان انجام می گیرد که بسیار جذاب و عالی می باشد.

در این مطلب قصد داریم به شما آموزش ایجاد اسکریت چت در تلگرام را داشته باشیم که یک مطلب بسیار با کیفیت و عالی می باشد که می تواند برای کاربران زیادی مفید باشد و به نوعی دارای قابلیت های متنوع و خاصی می باشد که کاربران زیادی می توانند از آن استفاده کنند.پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای فعالسازی این حالت شما اول باید به نرم افزار تلگرام مراجعه کنید، بعد از وارد شدن به داخل نرم افزار روی گزینه سه نکته که در قسمت سمت چپ و بالا قرار گرفته کلیک کنید تا یک منو با قابلیت های زیاد و متنوع برای شما باز شود.

آموزش ایجاد اسکریت چت در تلگرام

بعد از وارد شدن به این منو روی گزینه New secret Chat کیلک کنید تا گزینه های متفاوت و مختلفی برای شما باز شود، شما از این طریق می توانید کاربر و حسابی که می خواهید با آن به صورت شخصی و با امنیت بسیار بالا در ارتباط باشید را برقرار کنید.

در این حالت شما توانایی این را ندارید که بتوانید با کاربر مورد نظر به صورت خصوصی و با امنیت بسیار بالا اقدام به چت کنید، شما در این حالت قابلیت این را ندارید که بتواند مطالب و گفتگو های انجام شده در داخل این چت را به دیگر کاربران ارسال کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر