چهار رنگ جدید پاور بیتس پرو در دسترس خواهد بود

بهتره بگوییم بیتس اپل یک سال پیش پاور بیتس پرو را منتشر کرد. در حالی که ترکیب بیتس به دلیل شیوع زندگی بسیار شناخته شده است، این شرکت تنها در چهار گزینه رنگی آن را رونمایی کرد.

این به خاطر سبک محدود آن بود، کاربران مجبور بودند از بین رنگ های عاجی، ماس، آبی و سیاه انتخاب کنند. یک سال پس از انتشار، این برند اکنون برای تکمیل نمونه کار های پاور بیتس پرو از چهار رنگ دیگر رونمایی خواهد کرد. به نظر می رسد این رنگ های جدید متناسب با فصول گرم سال است.

رنگ های جدی عباتند از: قرمز لاوا، آبی یخچالی، زرد بهاری و صورتی ابری است. این رنگ های به زودی در دسترس خواهند بود، اما متاسفانه این تنها نشانی است که اکنون در دست داریم.

جدا از رنگ های جدید به نظر می رسد، سخت افزار داخل بادز ها همان سخت افزار استفاده شده در نسخه های قبلی است. علاوه بر این، مسئله ای است که بدون شک به افرادی که OCD دارند ضربه خواهد زد.

با وجود رنگ های جدید، همه این گزینه های رنگی در حالت شارژ به رنگ مشکی در می آیند. این موارد با رنگ هایی که به دلیل یکنواختی کمی ناامید کننده هستند مطابقت ندارند.

یک کم اطلاعات بیشتر در مورد پاور بیتس پرو

پاور بیتس پرو اولین محصول شرکت برای پیوستن به روند هلالی ساخته شده از بادز های بی سیم بود. جالب اینجاست که با تراشه H1 اپل همراه بودند. این همان تراشه ای است که در ایرپادز نسل دوم و نسخه پرو به کار رفته است.

با وجود سخت افزار مشابه، بیتس برای کاربران راحت تر از ایرپادز های اپل است چون که این بادز متناسب با ساختار حقله ای گوش کاربر ساخته شده است تا از امنیت مناسب و در عین حال راحت بودن نسبت به بادز های معمولی اطمینان حاصل کنند.

پاور بیتس پرو حداکثر ۹ ساعت با یک بار شارژ قابل استفاده است. این مقدار دو برابر بیشتر از آنچه است که ایرپادز پرو اپل با باتری های کم توان ارائه می دهد. علاوه بر این، با همراهی شارژ همراه پاور بیتس این مقدار مقاومت می تواند تا ۲۴ ساعت افزایش یابد.

جدا از پایداری باتری، چیزی وجود دارد که پاور بیتس در مقایسه با ایرپادز اپل با شکست مواجه می شود آن هم این است که پاور بیتس فاقد اکتیو کننده نویز یا بهتره بگیم حذف کننده نویز است.

با گفته خرده فروشان، رنگ های جدید پاور بیتس از ۱ ژوئن در دسترس خواهد بود. با این وجود، هنوز باید منتظر تایید خود اپل باشیم. اگر چه در این گزارش آمده است که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. رنگ های جدید در انتظار فصل های گرمتر می آیند اما باید با همان قیمت حدودی ۲۵۰ یورویی همراه باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع winfuture

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. مهدی میگه

    آبی رو عشقه

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر