چهار گوشی ارزان قیمت ایسوس در حال توسعه هستند

مدت زمان زیادی است که ایسوس گوشی ارزان قیمت رونمایی کرده است، کاربران با اشتیاق در انتظار آن بودند زیرا سری مکس پرو یک رابط کاربری شبیه اندروید، ساخت عالی و یک باتری بزرگ را به بازار عرضه کند.

از آنجایی که جری شن، مدیر عامل ایسوس قبلا در پایان سال ۲۰۱۸ از سمت خود استعفا داده بود، این برند بخش گوشی های هوشمند میان رده را رها کرده و آن را به برند های سامسونگ، ردمی و ریلمی واگذار کرد.

گزارش شده است که ایسوس در حال حاضر مشغول کار بر روی چهار دستگاه جدید است که تراشه هایی با نام های کد گذاری شده “Lito”, “Lagoon”, “Bengal”, and “Scuba” را در آن ها نهاده است. این تراشه ها قبلا در سایر گوشی های هوشمند و سایت های صدور گواهینامه مشاهده شده اند و همه این موارد مربوط به تراشه های میان رده و ارزان قیمت است.

به طور خلاصه، احتمالا تراشه ای با نام لیتور مربوط به اسنپدراگون ۷۶۵ یا ۷۶۵G است همان تراشه ای که در وان پلاس نورد قرار گرفته است. نام لاگون احتمالا مربوط به تراشه اسنپدراگون ۶۹۰ است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مودم ۵G کارآمد درست با خود تراشه. برای جالب تر شدن چیز ها، مانیتور های بنگال و اسکوبا مربوط به اسنپدراگون ۶۶۲ و یا اسنپدراگون ۴۶۰ هستند، در حالی که دومی احتمالا بخشی از تراشه های بسیار ارزان قیمت یعنی اسنپدراگون ۲۰۰ است.

از هم اکنون، هیچ اطلاعات دیگری درباره این چهار گوشی هوشمند مرموز ایسوس در دست نیست. حدس خوب نامگذاری مقدماتی برای رونمایی وجود دارد، سری مکس ام ۳ ایسوس است که در آن دستگاه های مثل Max M3, Max Pro M3, and the Max M3 Lite قرار دارد.

ایسوس می تواند با فعالیت در بخش گوشی های میان رده خود را بیشتر بالا بکشد، زیرا ایسوس در بخش گوشی های پرچمدار با سری راگ اسم و رسمی برای خود به هم زده است و حال با بالا کشیدن خود در بازار گوشی های میان رده جایگاه خود را بهتر می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر