چگونه دارک مود فیس بوک را فعال کنیم

فیس بوک از تابستان سال ۲۰۱۹ بر روی دارک مود برنامه های خود کار می کند و اینستاگرام را خیلی سریع به آن مجهز کرد. اما واتس آپد کمی بیشتر طول کشید و حال نوبت به خود فیس بوک رسیده است.

چگونه دارک مود فیس بوک را در iOS فعال کنیم

روند نهایی دارک مود هنوز با برنامه فیس بوک شروع نشده است، اما به لطف برخی از خبر های جدید، می توانستید پیشتر این را بیابید که چگونه در iOS از این حالت استفاده کنید.

به نظر نمی رسد دارک مود در فیس بوک به همان اندازه تاریک باشد که اینستاگرام هم است، یک رنگ تیره است. البته این می تواند تا زمان انتشار تغییر کند.

چه زمانی دارک مود برای فیسبوک عرضه می شود؟ ما هنوز این را نمی دانیم، اما تصاویر جدید که در رابطه با این حالت منتشر شده است نشان می دهد که در مراحل نهایی خود به سر می برد. و می توان فکر کرد که برنامه فیس بوک با قابلیت دارک مود در اندروید و iOS به زودی آغاز به کار خواهند کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گفتنی است که اخیرا فیس بوک رابط شبکه های اجتماعی را برای دسکتاپ آپدیت کرده و اخیرا در اختیاز هه کاربران قرار داده است. علاوه بر یک رابط کاملا طراحی شده مجدد، اکنوت می توان یک دارک مود را هم فعال کرد.

تقریبا یک سال پس از رونمایی نایت مود در برنامه موبایل مسنجر، سرانجام فیسبوک نسخه جدید رابط دسکتاپ خود را با نایت مود برای همه کاربران عرضه کرده است.

تشکیلات منو کاملا مورد بازنگری قرار می گیرد تا صفحه نمایش سات کل صفخه را اشغال کند. همچنین بیشتر تمرکز روی استوری ها، رویداد ها و فروشگاه و فیلم ها است. در همین حال، این خبر دوباره سازمان یافته شده است و اکنون کمی به آنچه در برنامه موبایل اندروید وجود دارد، نزدیک شده است.

منو های مختلف دارک مود (صفحه اصلی، تشکیلات اعلان ها، فروشگاه، گروه، بازی و غیره) هم اکنون به صورت مستقیم از یک نوار ابزار در بالا، در مرکز رابط در دسترس هستند. مشرف به استوری ها و باکس انتشار و پست های موجود در خبرنامه است.

این رابط کاربری جدید در دسترس همه کاربران است اما باید آن را بصورت دستی فعال کنید. برای انجام این کار، از صفحه اصلی فیس بوک، روی منوی کشویی در بالا سمت راست زده، سپس روی “Switch to New Facebook” یا همان “تعویض به فیس بوک جدید” کلیک کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wabetainfo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر