چیپست های شیشه ای AMD تا پایان سال تولید می شوند

چیپست های شیشه ای AMD تا پایان سال تولید می شوند

شرکت AMD جزو محبوب ترین و یکی از قوی ترین شرکت های حوزه سخت افزار می باشد که عملکرد بسیار فوق العاده و جذابی دارد و همین کار باعث شده تا شاهد محصولات بسیار عالی و فوق العاده از سوی این شرکت برای بازار های جهانی متفاوت باشیم.

این شرکت تنوع محصولات بسیار بالایی دارد و همین کار باعث شده تا انتخاب برای خرید میان محصولات ساخته شده توسط این شرکت برای خریدار راحت و با هزینه های بسیار پایین همراه باشد که می توان از مزایای این شرکت بزرگ دنیای فناوری دانست.

AMD عملکرد بسیار فوق العاده و خاصی را در خود جای داده است و همین کار نیز باعث پیشرفت و سود دهی بسیار بالای این شرکت نسبت به دیگر رقبای خود مانند اینتل شده است که رقابت داغ و حساس دیگری را در بخش تولید پردازنده با یکدیگر خواهند داشت.

چیپست های شیشه ای AMD قرار است تا پایان سال ۲۰۲۰ راهی بازار های جهانی شود و با تفاوت اینکه این تراشه ها قابلیت های این را دارند که برای طبیعت هیچ ضرری نخواهند داشت و این یک مزیت مناسب و خوب از سوی این شرکت نسبت به نسخه های قبلی خود خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین ساخت این تراشه ها باعث می شود تا هزینه کمتری برای استفاده مواد و وسایل به کار برده شده در داخل چیپست ها به وجود بیاید که از این نظر نیز می تواند برای این شرکت بزرگ دنیای فناوری مفید باشد که واقعا بسیار خاص و جالب و فوق العاده خواهد بود.

چیپست های شیشه ای AMD

چیپست های شیشه ای AMD

این تراشه ها قرار است با فناوری های ۶ و ۱۰ نانومتری همراه خواهد بود که می توان گفت جزو محصولات با کیفیت و فوق العاده این شرکت محسوب می شود که توانایی های بسیار بالایی را در خود جای داده است تا شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل باشیم.

AMD توانایی این را دارد که در این حوزه نسبت به اینتل عملکرد مناسبی داشته باشد و در کل شاهد اتفاقات و حالت های بسیار مناسب خواهیم بود که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن آنرا نهایی و برای سال آینده پیاده سازی کند.

باید منتظر عملکرد این شرکت در بازار های جهانی باشیم که واقعا می تواند بسیار خاص و فوق العاده باشد و از طرفی هم نوع حرکات عملکرد های این شرکت برای ساخت و تولید تراشه های شیشه ای می تواند نشان دهنده پیشرفت از تمامی لحاظ برای AMD محسوب شود.

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر