چیپست i3 اینتل با تکنولوژی جدید معرفی خواهد شد؟

چیپست i3 اینتل با تکنولوژی جدید معرفی خواهد شد؟

چیزی که از محصول i3 اینتل میدانیم این است که این شرکت با عرضه سری های چهار و هشت هسته ای این محصول رو به رو بوده است و هنوز سری هایپر را معرفی نکرده است.

این می تواند یک چراغ روشن باشد تا امیدواریم باشیم تا اینتل سری جدیدی نیز از سری i3 معرفی خواهد کرد، چون از تکنولوژی Hyper-Threading در این سری استفاده نکرده است.

اینتل در سری های آخر محصولات خود از تکنولوژی Hyper-Threading استفاده می کند و این بدان معناست که دیگر عمر آن سری به پایان رسیده است.

هنوز این شرکت از معرفی چیپست i3 اینتل خبر نداده است اما می توان حدس زد که برای سری آخر مجموعه i3  از این مجموعه استفاده خواهد کرد.

قطعا سری آخر i3 با عملکرد عالی و بهبود یافته عرضه خواهد شد و یکی از قوی ترین نسل های اینتل در میان سری های حاضر خواهد بود، باید منتظر حرکت اینتل باشیم!

چیپست i3 اینتل با تکنولوژی جدید معرفی خواهد شد؟

قیمت مناسب چیپست i3 اینتل

در توییر برخی از کاربران با انتشار عکس هایی مشخصات و اطلاعاتی درمورد این محصول انتشار می کنند که به نظر می رسد همه این اطلاعات یک شایعه باشد و باید خبر اصلی را خود اینتل منتشر کند.

به گفته برخی رسانه ها این سری از مجموعه چیپست i3 اینتل دارای سری ۱۰۱۰۰ خواهد بود که واقعا این محصول را به یک غول بی رقیب تبدیل خواهد کرد، و امکانات و ویژگی های زیادی خواهد داشت.

شما در گذشته برای اینکه این قدرت را داشته باشید باید حدود ۳۵۰ دلار هزینه می کردید اما این سری قیمتی تقریبا حدود ۱۲۰ دلار خواهید کرد که قطعا به صرفه تر خواهد بود.

این نوع قیمت گذاری یکی از ویژگی های اینتل به حساب می آید و کمتر شرکتی می تواند محصولات خود را ارتقا دهد و قیمت ها را پایین تر از نسخه قبلی ارائه بکند.

دلیل اینکه شاید اینتل از تکنولوژی Hyper-Threading استفاده کند این است که ، برای مقابله و پاسخ دادن به سری جدید پردازنده های AMD رایزن باشد.

چیپست i3 اینتل با تکنولوژی جدید معرفی خواهد شد؟

AMD نیز با معرفی سری رایزن خود یک تهدید و رقیب جدی برای محصولات اینتل شده است و با فروش فوق العاده بازار پردازنده ها را داغ کرده است.

هنوز اطلاعاتی دقیق درمورد چیپست i3 اینتل در دسترس قرار ندارد و میتوان حدس زد این محصول با حداکثر امکانات و ویژگی های ممکن عرضه شود و برای AMD رایزن رقیب جدی محسوب شود.

برای فهمیدن اطلاعات بیشتر باید منتظر زمان عرضه این محصول باشیم و ببینیم اینتل در زمان عرضه این محصول از چه تکنولوژی هایی استفاده خواهد کرد.

چیپست i3 اینتل قطعا از تکنولوژی های بروزی ساخته خواهد شد، تنها مشکلی وجود دارد این است که معلوم نیست از کدام تکنولوژی ها در سری جدید خود استفاده خواهد کرد.

تمامی اخبار مربوط به پردازنده ها و زمان انتشار و پوشش آنها توسط سایت CIMPOO انجام خواهد شد، پس شما را دعوت می کنیم با ما همراه باشید تا از اخبار روز دنیای فناوری و تکنولوژی دور نمانید.

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر