کادیلاک CT5 2021 با پیشرانه جدید تولید می شود

کادیلاک CT5 2021 با پیشرانه جدید تولید می شود

شرکت کادیلاک به طور رسمی اعلام کرده این شرکت آخرین نسخه خودروی خود را به طور کلی تغییر خواهد داد و از تمامی لحاظ در بالاترین سطح ممکن قرار خواهد گرفت و می توان حساب ویژه و خاصی برای این خودرو در نظر گرفت.

قابلیت های خاص و بسیار فوق العاده این خودرو در فروش آن سهم بسیار زیادی دارد و همین موضوع باعث شده تا شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز درمورد این خودروی بسیار با کیفیت و فوق العاده هوشمندانه از سوی کادیلاک باشیم.

اتفاقاتی که کادیلاک برای این خودرو به ارمغان آورده در بالاترین سطح ممکن می باشد و می توان گفت ترکیبات فوق العاده خاص و جذابی را از خود به نمایش می گذارد و همین موضوع باعث شگفت انگیز شدن موضوع خواهد شد.

کادیلاک CT5 2021 قرار است از نظر فنی و مشخصات سخت افزاری افزایش یابد و همین موضوع باعث پیشرفت در بخش پیشرانه این خودرو قدرتمند خواهد بود و قدرت اصلی کادیلاک را برای عرضه برای بازار های جهانی به وجود خواهد آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقات بسیار هوشمندانه و ایده آل از این محصول باعث می شود تا اتفاقات فوق العاده خاص و جذابی را شاهد باشیم که در بهترین حالت ممکن اتفاق خواهد افتاد و این شرکت می تواند قابلیت های فوق العاده خاص و جذاب یا را از سوی این شرکت شاهد باشیم.

کادیلاک CT5 2021 با پیشرانه جدید

کادیلاک CT5 2021 با پیشرانه جدید

۲۰۲۱ کادیلاک CT5-V در حال حاضر با داشتن ۳.۰ لیتری توئین توربو V6 با قدرت ۳۶۰ اسب بخار و گشتاور ۴۰۵ پوند فوت ، قدرتمندترین سدان ساخته شده توسط جنرال موتورز است. این بیش از ۳۳۵ اسب بخار تولید شده توسط CT5 استاندارد با موتور V6 است ، اما به زودی به یک مدل Black5ing قدرتمندتر CT5-V با V8 سوپرشارژ تسلیم می شود. در حالی که مشتاقانه منتظر رسیدن Blackwing هستیم ، به نظر می رسد کادیلاک احساس می کند بین پایه CT5 و CT5-V فاصله دارد.

طبق گفته GM Authority ، ۲۰۲۱ CT5 به زودی با بسته عملکردی V در دسترس خواهد بود. این بسته گزینه ای چند ویژگی را از CT5-V وام می گیرد و آنها را با قیمت کمتری در CT5 Sport ارائه می دهد.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر