کارایی Jeep Wrangler در شرایط سخت جاده ای

کارایی Jeep Wrangler در شرایط سخت جاده ای

در این جا یک مسابقه نا عادلانه داریم البته در شرایط عصف ناک جاده ای

شما بگویید که چه چیزی باعث می شود مسابقه خوب باشد ؟ صف عظیمی از وسایل نقلیه با عملکرد مشابه ؟ رانندگانی با سطح مهارت مساوی ؟ و و و در این پست ویدیویی برای شما تدارک دیدیم که توسط DriveTribe ضبط شده است ، مسابقه ای است که خارج از جاده و مملو از گل است که شخصی به نام مایک پشت فرمان یک جیپ Wrangler Rubicon  قرار گرفته و هدف او این است که افسانه رانندگی تیف نیوز را به عهده بگیرد ، البته در خودروی زرهی خود قرار دارد . مبارزه عادلانه ؟ شاید اگر تماما تحت حمایت جیپ نبود ، ابتدا شروع می شد .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بنابراین ، نیازی به گفتن نیست ، کاملاً مشخص است که چه کسی می خواهد پرچم این بازی را بگیرد.این بدان معنا نیست که جیپ وانگلر در برابر خودروی زرهی حریف حریف نیست ، چه با قابلیت افسانه ای ۴×۴ و چه طیف وسیعی از انواع بنزین ۲.۰ لیتری و ۲.۲ لیتری توربوشارژ یا دیزل موجود در انگلستان. داشتن ۲۷۲ اسب بخار قدرت و ۲۹۵ پوند فوت گشتاور از نوع ۲.۰ لیتری توربوشارژ هنوز برای تسخیر بیشتر مسیرها کافی است.

اگر بخواهیم وارد این خودرو شویم ، وسایل زرهی در مخزن نیست ، بلکه یک اسلحخ حودران یا به عبارتی بهتر توپخانه متحرک است . که به طور رسمی ۲S1 Gvozdika نامیده می شود و اصل روسیه است و مانند یک توپ صاف که با ۱۲۲ میلی متر را بسته بندی کرده که دارای یک توپخانه موثر در حدود ۱۳.۶ میل است . زیر موتور ، uh ، hull یک موتور دیزلی با قدرت ۳۰۰ اسب بخار است که حداکثر برد آن ۳۱۰ مایل است. وزن آن نسبت به جیپ بسیار سنگین است ، اما این مزیت را دارد که از آتش سلاح های کوچک در امان هستید ، بعلاوه می تواند بیش از بسیاری از ترافیکها باشد و بیشتر موانع را از بین ببرد.

 

در هر صورت ، شما در ویدیو بالا می بینید که هر دو وسیله در میان گل های بسیار لغزنده و عمیق شیب میزنند و هر کدام از آخرین تلاش خود را برای حفظ کشش در میان می گذارند . البته مایک یعنی راننده جیپ در هنگام عبور از مسیر مسابقه از موسیقی ، کنترل آب و هوا و صندل های چرمی لذت می برد .

___ با سیم پو باش تا ازدنیا دور نمونی ___ 

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر