کاربران جوان تیک تاک بیشتر از دیگر سنین در ایالات متحده

کاربران جوان تیک تاک بیشتر از دیگر سنین در ایالات متحده

طبق آمار و اطلاعاتی که از سوی رئیس و سازمان ارتباطات و فناوری ایالات متحده شاهد این بوده ایم که اکثر کاربران نرم افزار تیک تاک افرادی هستند که ما بین ۱۴ الی ۲۰ ساله می باشند و قشر جوان جامعه آمریکا محسوب می شوند که در حال استفاده از این نرم افزار هستند.

این آمار نشان می دهد توجه نکردن به جوانان در این سنین می تواند اثرات بسیار بدی به همراه داشته باشد و از طرفی هم شاهد نگرانی های بسیار شدید و زیاد دولت آمریکا نسبت به این موضوع بوده ایم که با مخالفت های بسیار شدید ترامپ و دولت آمریکا مواجه بوده ایم.

بالاخره دلیل این همه ایجاد تفرقه و جنگ میان دولت آمریکا و تیک تاک مشخص شد و نگرانی آمریکا از همه گیر شدن این نرم افزار میان شهروندان خود است که از این طریق دولت چین می تواند دسترسی بهتری به شهروندان و کاربران آمریکایی خود داشته باشد.

کاربران جوان تیک تاک بیشتر از دیگر کشور ها می باشد و حتی در این بخش نیز آمار به سمت آمریکایی ها سنگینی می کند که بسیار هیجان انگیز و فوق العاده می باشد که از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و ایالات متحده آمریکا وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشکلات به وجود آمده برای این نرم افزار، ایجاد محدودیت های جدید برای این نرم افزار در کشور ایالات متحده آمریکا می باشد که باعث خواهد شد تا کاربران زیادی از این برنامه جدا شوند که ضرر بسیار بزرگی برای تیک تاک در این بحث و اجرای قانون خواهد بود.

کاربران جوان تیک تاک

کاربران جوان تیک تاک

تیک تاک از طرفی برای از بین نرفتن کاربران جوان و زیاد خود می باشد که در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند نگران می باشد و در طرف دیگر ماجرا دولت آمریکا به فکر این می باشد که قرار گرفتن اطلاعات کاربران آمریکایی در دست چینی ها می تواند مشکل ساز شود.

این جنگ سایبری میان آمریکا و چین ادامه دار خواهد بود و حالا دولت آمریکا بعد از هواوی به سراغ تیک تاک رفته و به نظر می رسد قرار است اتفاقات عجیب و غریب دیگری را برای یکی دیگر از شرکت های بزرگ چینی درمورد این مسئله به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر