کاربران ماهانه برنامه های فیس بوک به ۳ میلیارد نفر رسید

کاربران ماهانه برنامه های فیس بوک به ۳ میلیارد نفر رسید

استفاده از سرویس های فیس بوک در حین محرمانگی افزایش چشمگیری را تجربه کرده است: تعداد ثبت کاربران، افزایش تماس های تصویری و ویدیو های لایو و گردش مالی با رشد شدیدی روبرو هستند.

اقدامات مهارتی اکثریت جمعیت جهان را مجبور کرده است که در خانه بمانند و این باعث افزایش استفاده از رسانه های اجتماعی شده است. مدیر عامل فیس بوک، مارک زاکربرگ گفت: افزایش قابل توجهی در استفاده از خدمات آنها در این قرنطینه جهانی وجود دارد.

۳ میلیارد کاربر اینترنتی متصل به سرویس فیس بوک

در یک ماه گذشته، بیش از ۳ میلیارد کاربر اینترنتی حداقل به یکی از خدمات یکی از سرویس های این غول نرم افزاری متصل شده اند. این رقم شامل کاربران شبکه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام و همچنین واتساپ و مسنجر می شود.

۳ میلیارد کاربر، مربوط به حدود دو سوم از کل کاربران اینترنت در سراسر جهان است. این عدد یک رکورد برای این شرکت است. میانگین تعداد کاربران فعال ماهانه ۲.۶ میلیارد در سه ماهه اول سال جاری بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

درآمد فیس بوک به شدت در حال رشد است

این شرکت به تازگی درآمد سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ خود را اعلام کرده است: ۱۷.۷۴ میلیارد دلار درآمد حاصل در این سه ماهه اخیر است که همین رقم در سال گذشته ۱۵.۰۸ میلیارد دلار بوده است.

استفاده از سرویس های فیس بوک بسیار افزایش یافته است. اما در پایان سه ماهه باید افت قابل توجهی برای تبلیغ کنندگان و تبلیغات آنها مشاهده شود.

افزایش چشمگیر تماس های گروهی و ویدیو های زنده

مارک زاکربرگ فاش می کند که استفاده از تماس صوتی و تصویری دو برابر شده است. علاوه بر این تعداد بازدید در لایو های فیس بوک و اینستاگرام هم افزایش یافته است. با وجود رقابت بواسطه زوم یا تیم، تماس های ویدیویی گروهی در هفته های اخیر ۱۰۰۰% افزایش یافته است.

برای پاسخگویی به تقاضای زیاد برای این سرویس های، به ویژه فیس بوک، اتاق های خبری را تنظیم کرده است تا امکان تماس تلفنی بین ۵۰ نفر را فراهم کند. این سرویس مربوط به برنامه مسنجر است که از آن کاربر می تواند یک ویدیو کنفرانس را رونمایی کند.

پس از ایجاد ویدیو کنفرانس، می توانید از افرادی دلخواهتان که در فیس بوک فید خبری ارسال کنید و آن ها را به شرکت در ویدیو کنفرانس دعوت کنید، و برای افرادی هم که فیس بوک ندارند می توانید پیوندی ارسال کنید که از طریق آن فیس بوک را نصب کرده و در ویدیو کنفرانس شرکت کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

1 نظر
  1. سروش امینی میگه

    نه بابا دروغه !!
    یعنی فیس بوک از پیام رسان سروش بیشتر کاربر داره خخخخ
    سروش اوله خخخخ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر