کاربران ویندوز ۱۰ از یک میلیارد گذشت

کاربران ویندوز ۱۰ از یک میلیارد گذشت

دو سال با تاخیر، مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز ۱۰ از یک میلیارد دستگاه نصب شده فراتر رفته است. با وجود این تاخیر اندک، این سیستم عامل پرکاربرد ترین سیستم عامل دسکتاپ در جهان است، خیلی خیلی جلو تر از سیستم عامل مکینتاش و لینوکس است.

سپتامبر گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که به ۹۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان رسیده است. رسیدن به یک نقطه عطف تعیین کننده فقط و فقط ۵ ماه به طول انجامید. و این خبر رسمی است، پون از سایت ایتالیایی مایکروسافت تهیه شده است. ویندوز ۱۰ امروز بر روی یک میلیارد دستگاه نصب شده است.

ویندوز ۷ احتمالا بخشی از موفقیت ویندوز ۱۰ است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کاربران ویندوز 10 از یک میلیارد گذشت

از این رو مایکروسافت از طریق سایت ایتالیایی خود تشکر میلیاردی را برای کاربران خود ارسال می کند. هنگامی که ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۵ عرضه شد، مابیانیه مایکروسافت را به خاطر می آوریم که پیش بینی کرد طی ۲ تا ۳ سال آینده ویندوز ۱۰ به میلیارد دستگاه برسد. علیرغم موفقیت این سیستم عامل، غول ردموند مجبور شد به سرعت ادعاهای خود را کاهش دهد . جالب است بدانید که ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۷ فقط ۵۰۰ میلیون کابر داشت.

اکنون این یک واقعیت است که به میلیارد رسیده است. اگر به گفته های مایکروسافت سال ۲۰۱۵ اعتماد کنیم، این شرکت شامل رایانه های شخصی و رایانه های لوحی مانند سورفیس، کنسول بازی ایکس باکس وان و نسخه های مختلف آن از جمله ایکس باکس وان ایکس و وان اس است. از آنجا که این کنسول همچنین ویندوز ۱۰ را اجرا می کند. در ابتدا، مایکروسافت حتی تلفن های هوشمند ویندوز ۱۰ موبایل را هم در نظر گرفت، اما تعداد کاربرانی که هنوز از این نوع تلفن های هوشمند استفاده در وضعیت سقوط آزاد هستند، و تصور می شود که وزن آن بسیار زیاد شده است و از تعادل خارج شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر