کارت گرافیک انویدیا GTX 1650 توسط Manli معرفی شد

کارت گرافیک انویدیا GTX 1650 توسط Manli معرفی شد

مانلی از کارت گرافیک با مشخصات پایین و به نوعی پایین رده GTX 1650 رونمایی کرد که واقعا حالتی مناسب و جذاب از سوی انویدیا برای کاربران خود می باشد که برای کامپیوتر هایی که از قدرت و حجم بسیار پایین برخوردار هستند مناسب و عالی می باشد.

این محصول یک کارت گرافیک اقتصادی و بسیار مقرون به صرفه محسوب می شود و از طرفی هم از قابلیت و امکانات بسیار پایین برخوردار می باشد که برای قیمتی که قرار است برای این محصول در نظر گرفته شود بسیار مناسب و معقول می باشد.

انویدیا این کارت گرافیک را مخصوص سیستم های کامپیوتری که از قدرت و اندازه کوچک برخوردار هستند تولید کرده است و این دستگاه می تواند برای همراهی و ساخت یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده برای این دستگاه گرافیکی بسیار با کیفیت و عالی می باشد.

کارت گرافیک انویدیا GTX 1650 بجای استفاده از فناوری و استاندارد GDDR5 از نوع حافظه GDDR6 بهره می برد که واقعا حالتی بسیار مناسب و عالی از سوی این شرکت برای هواداران و خریداران خود از سراسر دنیا می باشد.

معماری و طراحی این محصول نیز بروز می باشد و از نوع انویدیا بهره مند شده است که یک معماری جدید در ساخت کارت های گرافیک می باشد که این شرکت به بهترین شکل ممکن این حالت را ایجاد کرده تا کاربران از قدرت و سرعت متوسط این کارت گرافیک نهایت استفاده را داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
کارت گرافیک انویدیا GTX 1650 توسط Manli معرفی شد

کارت گرافیک انویدیا GTX 1650

نرم افزاری که برای پشتیبانی و بهبود سرعت و عملکرد این محصول به کار برده شده است و قرار است از آن پشتیبانی و استفاده کند، نرم افزار اختصاصی انویدیا یعنی GeForce Experience استفاده خواهد کرد تا کاربران با بهره گیری از آن تنظیمات مربوط به دستگاه خود را انجام دهند.

انویدیا قرار است حالت های مناسب و جذابی را در این محصول به کار بگیرد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و جذابی از سوی این شرکت باشیم که می تواند انویدیا را یک قدم نسبت به رقبای خود در بازار های جهانی جلوتر بیاندازد.

زمان عرضه و قیمت نهایی این کارت گرافیک توسط انویدیا مشخص نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت انویدیا برای عرضه این محصول اقتصادی از چه قیمتی استفاده خواهد کرد و زمان نهایی عرضه شدن این کارت گرافیک کی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر